"Челсі" здобув важку перемогу над "Манчестер Юнайтед" (відео)

Лемпард забив переможний гол© UK football
Спорт 2 березня, 2011, 01:42 3570
Челсі" в неймовірно напруженій боротьбі вирвав драматичну перемогу з рахунком 2:1 над "Манчестер Юнайтед".

1-го березня відбувся перенесений матч 18-го туру англійської Прем'єр-Ліги - "Челсі" в неймовірно напруженій боротьбі вирвав драматичну перемогу з рахунком 2:1 над "Манчестер Юнайтед".

Завдяки цьому локальному тріумфу над принциповим суперником "Челсі" на четверте місце в турнірній таблиці, зберігши невеликі надії на вдалий захист титулу.

Рахунок у першому таймі відкрив Уейн Руні, відзначившись ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика.

Однак підопічні Карло Анчелотті змогли гідно відповісти на кинутий їм виклик і після перерви з більшою наполегливістю стали шукати шляхи до воріт Едвіна ван дер Сара. Довгий час їм це зробити не вдавалося - оборона "Юнайтед", де заправляв Неманья Відіч, діяла максимально надійно, але і вона а підсумку дала збій.

На 54-й хвилині Давид Луїс відкрив свій особовий рахунок у Прем'єр-Лізі, розкішним ударом з розвороту замкнувши подачу Майкла Ессьєна з лівого флангу.

А за 21 хвилину до кінця матчу на заміну вийшов Юрій Жирков. Увірвавшись в штрафний майданчик, росіянин змусив Кріса Смоллінга сфолити на собі, і Лемпард реалізував призначений пенальті.

Цьому голу було призначено стати переможним, однак проблеми "Манчестер Юнайтед" на цьому не закінчилися - в лютій й злісній кінцівці зустрічі манкуніанці почали демонструвати відчай, і в результаті все завершилося тим, що капітан команди Відіч, хоча і дещо сумнівно, заробив другу жовту картку за фол на Раміресі та був вилучений з поля, в результаті чого пропустить матч з "Ліверпулем" у неділю.

Слід зазначити, що деякі рішення головного арбітра зустрічі Мартіна Аткінсона дійсно викликали багато суперечок. Так, рефері мав усі підстави для вилучення все того ж Давида Луіса - бразильський захисник, попереджений за фол на Руні, також украй жорстко зупинив один з проходів Хав'єра Ернанадеса і цілком міг нарватися на друге попередження. Пенальті у ворота "МЮ" виявився з розряду "на розсуд арбітра". А керманич "МЮ" Алекс Фергюсон висловив своє невдоволення деякими рішеннями арбітра.

У будь-якому випадку "Челсі" заслуговує найкращих слів за проявлений характер, оскільки матч для команди складався дійсно непросто - не реалізувавши кілька моментів на початку зустрічі, серед яких особливо варто відзначити епізод, коли Відіч грудьми виніс м'яч з порожніх воріт після удару Івановича, і пропустивши гол в свої ворота, команда Карло Анчелотті на певному етапі матчу стала діяти якось невпевнено і з сумнівами.

До перерви складалося відчуття, що у "Манчестер Юнайтед" є дуже хороший шанс, щоб здобути першу перемогу на "Стемфорд Брідж" з моменту приходу в лондонський клуб Романа Абрамовича, проте відступати "синім" було дійсно нікуди, і нагородою за активні дії і стала настільки цінна перемога.

"Челсі" набрав 48 очок і, випередивши "Тоттенхем Хотспур", до 12 очок скоротив відставання від "МЮ", маючи при цьому матч в запасі. Говорити про шанси "синіх" вклинитися в чемпіонську гонку буде, мабуть, дещо передчасно. Проте "Манчестер Юнайтед", для якого це була друга поразка в сезоні, повинен бути готовий до запеклої конкуренції.