Чемпіонат Англії. "Арсенал" вийшов у лідери

Насрі вивів "Арсенал" на перше місце© AFP
Спорт 6 грудня, 2010, 11:49 1212
Лондонський "Арсенал" скористався осічкою "Челсі" і вперше в сезоні вийшов на перше місце у чемпіонаті Англії.

В англійській Прем'єр-лізі змінився лідер. Вперше в сезоні турнірну таблицю очолив лондонський "Арсенал". "Каноніри" скористалися черговою осічкою "Челсі" та перенесеним матчем за участі "Манчестер Юнайтед".

У 16-му турі "Арсенал" виграв лондонське дербі у "Фулхема" - 2:1. Дублем відзначився Самір Насрі. Свій перший м'яч французький півзахисник забив після ефектного сольного проходу, обігравши двох захисників суперника. Діомансі Камара незадовго до перерви встановив рівновагу, але останнє слово залишилося за Насрі, який за 15 хвилин до кінця поставив крапку в швидкій комбінації господарів.

"Челсі" також мав шанс вийти в лідери, особливо після голу Дідьє Дрогба, котрий вивів "синіх" уперед, реалізувавши пенальті наприкінці першого тайму. Однак "Евертон" відігрався на 86-й хвилині зусиллями Джермейна Бекфорда. Підопічні Карло Анчелотті не перемагають в чемпіонаті протягом чотирьох матчів поспіль.

"Манчестер Сіті" відсвяткував мінімальну перемогу над "Болтоном". А "Тоттенхем Хотспур" розійшовся миром з "Бірмінгем Сіті" - 1:1. "Блекберн Роверс" з рахунком 3:0 розгромив "Вулверхемптон", що опустився на останнє місце, а "Уїган" і "Сток Сіті" розписали результативну нічию - 2:2.

"Уїган Атлетик" - "Сток Сіті" - 2:2

Положення лідерів: 1. "Арсенал" - 32 очки (16 матчів); 2. "Манчестер Юнайтед" - 31 (15); 3. "Челсі" - 30 (16); 4. "Манчестер Сіті" - 29 (16); 5. "Тоттенхем Хотспур" - 26 (16); 6. "Болтон Уондерерс" - 23 (16); 7. "Сандерленд" - 23 (16).

Футбольне дербі в Англії завершилось масовими заворушеннями (відео)