Чемпіонат Іспанії. "Барселона" і "Реал" йдуть у відрив

Кріштіану Роналду і Лео Мессі забили по два м'ячі© AFP
Спорт 6 грудня, 2010, 10:54 1434
Завдяки дублю Ліонеля Мессі "Барселона" перемогла "Осасуну", а два влучні удари Кріштіану Роналду дозволили "Реалу" здобути три очки в матчі з "Валенсією".

Лідери іспанського футболу "Барселона" і "Реал" здобули чергові перемоги в Примері. "Барселона" з рахунком 3:0 перемогла "Осасуну", а мадридці забили на гол менше у ворота "Валенсії".

Через страйк авіадиспетчерів в Іспанії "Барселона" прибула до Памплони пізніше, а зустріч розпочалася із 45-хвилинною затримкою. Однак транспортні проблеми не завадили каталонцям набрати чергові три очки.

На 26-й хвилині після пасу Ліонеля Мессі рахунок відкрив Педро. А згодом за справу взявся сам аргентинець. Спочатку він подвоїв результат, скориставшись допомогою Давіда Вільї, а наприкінці матчу реалізував пенальті, який заробив у протистоянні з Серхіо Фернандесом.

"Реалу", щоб змінити цифри на табло в двобої з "Валенсією" знадобилося 73 хвилини. Мадридців урятував Кріштіану Роналду. Португалець відзначився дублем. У першому голі йому асистував Месут Езіл, а другий португалець забив у своєму фірмовому стилі - обвівши суперника фінтом, переступивши декілька разів через м'яч.

У турнірній таблиці "Барселона" випереджає "Реал" на два очки.

У вівторок і середу "Барса" і "Реал" зіграють заключні матчі у груповому турнірі Ліги чемпіонів, де каталонці і мадридці вже забезпечили перші місця у своїх групах.