Чемпіонат Іспанії. Фіаско "Барселони" і перша перемога Моурінью

Футболісти "Еркулеса" створили найбільшу сенсацію© AFP
Спорт 13 вересня, 2010, 11:41 1774
Найбільша сенсація була зафіксована на "Камп Ноу" де "Барселона" програла новачку елітного дивізіона "Еркулесу". Не без труднощів, але уникнув втрат "Реал", здолавши "Осасуну"

11-12 вересня відбулись матчі другого туру чемпіонату Іспанії.

Найбільша сенсація була зафіксована на "Камп Ноу" де "Барселона" програла новачку елітного дивізіона "Еркулесу". Гра завершилась з рахунком 0:2 - по голу в кожному з таймів забив відомий парагвайський нападник Нельсон Вальдес.

Не без труднощів, але уникнув втрат "Реал", здолавши "Осасуну" з рахунком 1:0 і таким чином не зіпсувавши дебют Жозе Морунью в ролі керманича "вершкових" на "Сантьяго Бернабеу". Єдиний гол забив співвітчизник Моурінью захисник Рікарду Карвалью на 48-й хвилині.

Інший учасник Ліги чемпіонів "Валенсія" з тим же рахунком 1:0 розібралася з "Расінгом". "Гол у роздягальню" забив Хав'єр Мадуро.

"Севілья" зіграла в "суху" нічию з "Депортиво". А ось мадридський "Атлетико" був сильнішим за "Атлетик" з Більбао. Вже на початку матчу Дієго Форлан вивів гостей уперед. В кінцівці матчу Тьяго подвоїв перевагу мадридців, а Фернандо Льоренте забив гол престижу.

А от недільні матчі порадували результитивністю. "Реал Сарагоса" програв удома "Малазі" з хокейним рахунком 3:5. Гості вже на 34-й хвилини вели 5:0, але дозволили супернику скоротити відставання до двох голів. У складі гостей по два м'ячі забили Фернандо і Хосе Марія Лопес.

"Хетафе" розгромив "Леванте" з рахунком 4:1, а "Вільярреал" декласував "Еспаньол" - 4:0.