Чемпіонат Росії: "Спартак" чи "Зеніт"?

Спорт 22 жовтня, 2007, 09:37 284 1
Тандем лідерів російського футбольного чемпіонату здобув перемоги в 27-му турі: "Спартак" обіграв ФК "Москва", а "Зеніт" – "Хімки".

"Спартак" - ФК "Москва"
Фрагмент матчу "Спартак" - ФК "Москва" (Фото - fanat1k.ru)
У чемпіонаті Росії з футболу знов настало двовладдя. Пітерський "Зеніт" у матчі 27-го туру розгромив на своєму полі підмосковні "Хімки" з рахунком 4:1 і знов наздогнав московський "Спартак".

У двох лідерів першості по 52 очки, але при цьому московський клуб попереду за рахунок результатів особистих зустрічей.

"Зеніту" довелося відіграватися після того, як на 20-й хвилині у власній штрафній правила порушив капітан пітерської команди Анатолій Тимощук, і арбітр зустрічі призначив пенальті. Капітан "Хімок" Андрій Тіхонов впевнено реалізував 11-метровий і вивів свою команду вперед.

Проте потім повна перевага була на стороні "Зеніта". Ще до перерви Павло Погребняк і Костянтин Зирянов вивели пітерську команду вперед. У другому таймі Ніколас Ломбертс і Фатіх Текке довели рахунок до розгрому.

В суботу у московському дербі "Спартак" не без труднощів переграв ФК "Москва". На 14-й хвилині зустрічі після навісу зі штрафного у виконанні Максима Калиниченко центральний захисник червоно-білих Ігнас Дедура головою вбив м'яч в сітку.
Через чотири хвилини після цього команди залишилися удесятьох. Аргентинський півзахисник "Москви" Пабло Баррьентос прямою ногою ударив в голову захиснику "Спартака" Андрію Іванову. Арбітр зустрічі Юрій Баскаків вже біг до порушника з червоною карткою, але у цей момент Дедура штовхнув аргентинця в груди.

Гравець "Москви" впав, а Баскаков у результаті вилучив і Баррьентоса, і Дедуру. Ще через три хвилини рахунок став рівним. Воротар червоно-білих Стіпе Плетікоса помилився, відбиваючи дальній удар Сергія Семака, і Максі Лопес вдало зіграв на добиванні.

Спартаківці після пропущеного м'яча якийсь час не могли налагодити гру, але потім перехопили ініціативу і мали декілька нагоди для того, щоб вийти вперед. Нарешті, у другому таймі вони довели свою перевагу.

На 61-й хвилині бразильський захисник спартаківців Антоніо Жедер після подачі з кутового у виконанні Калиниченко завдав головою несильного, але точного удару в нижній кут, а остаточний результат був встановлений на другій компенсованій хвилині – м'яч забив бразилець Соареш Веллінгтон, який скористався відмінним пасом Єгора Титова.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.