Чемпіонат світу-2010. Всі результати 10 жовтня

Відбулися матчі 11-го туру© Архів
Спорт 11 жовтня, 2009, 14:41 2897 1
Додати до обраного
Результати матчів європейської зони відбору на чемпіонат світу-2010, що відбулися 10 жовтня.

У суботу, 10 жовтня, відбулися чергові матчі відбору на чемпіонат світу-2010, що відбудеться у ПАР.

Після матчів 11-го туру збірні Данії, Німеччини, Сербії та Італії достроково вийшли на Мундіаль. Нагадаємо, що раніше путівки на ЧС-2010 забронювали команди Англії, Іспанії та Нідерландів.

Окрім того, визначилися команди, які виборюватимуть путівку на Чемпіонат світу через стикові матчі. Це збірні Росії, Франції , Боснії і Герцеговини та Ірландії. Ще 4 команди, серед яких повинна бути і збірна України, визначаться 14 жовтня.

Чемпіонат світу-2010. Відбірковий турнір. Європа

11-й тур

Група 1

Данія - Швеція - 1:0
1:0 Якоб Поульсен, 79

Португалія - Угорщина - 3:0
1:0 Сімау Саброза, 18
2:0 Ліедсон, 74
3:0 Сімау Саброза, 79

Данія 9 6 3 0 16 4 21
 Португалія  9  4  4  1  13  5  16
 Швеція  9  4  3  2  9  4  15
 Угорщина  9  4  1  4  9  8  13
 Албанія  9  1  4  4  5  9  7
 Мальта  9  0  1  8  0  22  1

Група 2

Люксембург - Швейцарія - 0:3
0:1 Філіпп Сендерос, 6
0:2 Філіпп Сендерос, 8
0:3 Бенджамін Хуггель, 22

Ізраїль - Молдова - 3:1
1:0 Ельяів Барда, 22
2:0 Давид Бен Даян, 65
3:0 Ельянів Барда, 70
3:1 Денис Цалінков, 90+2

Греція - Латвія - 5:2
1:0 Теофаніс Гекас, 4
1:1 Маріс Верпаковскіс, 12
1:2 Маріс Верпаковскіс, 40
2:2 Теофаніс Гекас, 47 - пенальті
3:2 Теофаніс Гекас, 57
4:2 Георгіос Самарас, 73
5:2 Теофаніс Гекас, 90+1

Швейцарія 9 6 2 1  18  8  20
 Греція  9  5  2  2  18  9  17
 Ізраїль  9  4  3  2  20  10  15
 Латвія  9  4  2  3  15  13  14
Люксембург  9  1  2  6  3  23  5
 Молдова  9  0  3  6  4 15  3

Група 3

Чехія - Польща - 2:0
1:0 Томас Нецид, 51
2:0 Ярослав Плашил, 72

Словаччина - Словенія - 0:2
0:1 Вальтер Бірса, 56
0:2 Нейц Печник, 90+3

Словаччина  9  6  1  2  21  10  19
 Словенія  9  5  2  2  15  4  17
 Чехія  9  4  3  2  17  6  15
 Північна Ірландія  9  4  2  3  13  9  14
 Польща  9  3  2  4  19  13  11
 Сан-Марино  9  0  0  9  1  44  0

Група 4

Фінляндія - Уельс - 2:1
1:0 Роні Порокара, 5
1:1 Крейг Белламі, 17
2:1 Ніклас Мойсандер, 77

Росія - Німеччина - 0:1
0:1 Мірослав Клозе, 34
Вилучення: Джером Боатенг (Німеччина), 68

Ліхтенштейн - Азербайджан - 0:2
0:1 Вагіф Джавадов, 55
0:2 Елвін Маммадов, 82

 Німеччина  9  8  1  0  25  4  25
 Росія  9  7  0  2  18  5  21
 Фінляндія  9  5  2  2  13  13  17
 Уельс  9  3  0  6  7  12  9
 Азербайджан  9  1  1  7  3  13  4
 Ліхтенштейн  9  0  2  7  2  21  2

Група 5

Естонія - Боснія і Герцеговина - 0:2
0:1 Едін Дзеко, 32
0:2 Ведад Ібішевич, 62

Бельгія - Туреччина - 2:0
1:0 Еміл М'Пенза, 8
2:0 Еміл М'Пенза, 84

Вірменія - Іспанія - 0:2
0:1 Сеск Фабрегас, 33
1:1 Роберт Арзуманян, 58
1:2 Хуан Мануель Мата, 64 - пенальті

 Іспанія  9  9  0  0  23  3  27
 Боснія і Герцеговина  9  6  1  2  23  8  19
 Туреччина  9  3  3  3  11  10  12
 Бельгія  9  3  1  5  13  18  10
 Естонія  9  1  2  6  7  24  5
 Вірменія  9  1  1  7  6  20  4

Група 6

Білорусь - Казахстан - 4:0
1:0 Максим Бордачьов, 23
2:0 Тимофій Калачьов, 69
3:0 Леонід Ковель, 86
4:0 Тимофій Калачьов, 90+3

Україна - Англія - 1:0
1:0 Сергій Назаренко, 30

 Англія  9  8  0  1  31  6  24
 Україна  9  5  3  1  15  6  18
 Хорватія  9  5  2  2  17  12  17
 Білорусь  9  4  1  4  19  11  13
 Казахстан  9  2  0  7  10  27  6
 Андорра  9  0  0  9  3  33  0

Група 7

Сербія - Румунія - 5:0
1:0 Нікола Жигіч, 37
2:0 Марко Пантеліч, 50
3:0 Здравко Кузмановіч, 78
4:0 Мілан Йованович, 86
5:0 Мілан Йованович, 90+3
Вилучення: Крістіан Ківу (Румунія), 84

Франція - Фарерські Острови - 5:0
1:0 Андре-П'єрр Жиньяк, 34
2:0 Андре-П'єрр Жиньяк, 39
3:0 Вільям Галлас, 53
4:0 Ніколя Анелька, 86
5:0 Карім Бензема, 88

Австрія - Литва - 2:1
1:0 Марк Янко, 16
1:1 Маріуш Станкевічюс, 66
2:1 Роман Валлнер, 80 - пенальті

 Сербія  9  7  1  1  21  6  22
 Франція  9  5  3  1  15  8  18
 Австрія  9  4  2  3  13  12  14
 Литва  9  3  0  6  8  10  9
 Румунія  9  2  3  4  9  17  9
 Фарерські Острови  9  1  1  7  4  17  4

Група 8

Македонія - Грузія - 2:1
1:0 Радослав Батак, 13
1:1 Владімір Двалішвілі, 45
2:1 Андрія Делібашич, 78

Ірландія - Італія - 2:2
1:0 Гленн Вілан, 8
1:1 Мауро Каморанезі, 26
2:1 Шон Сент Леджер, 87
2:2 Альберто Джилардіно, 90

Кіпр - Болгарія - 4:1
1:0 Константінос Харалампідіс, 8
2:0 Константінос Харалампідіс, 20
2:1 Дімітар Бербатов, 45
3:1 Міхаель Константіну, 58
4:1 Ефстатіос Алонефтіс, 78

 Італія  9  6  3  0  15  5  21
 Ірландія  9  4  5  0  12  8  17
 Болгарія  9  2  5  2  11  11  11
 Кіпр  9  2  3  4  12  13  9
 Чорногорія  9  1

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 11 жовтня, 2009, 14:41 2897 1
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
Вибір редакції