Чемпіонат світу-2010. Всі результати 14 жовтня

Завершено відбірковий етап ЧС-2010© Архів
Спорт 15 жовтня, 2009, 03:32 3546
Додати до обраного
Відбулися заключні матчі відбіркового етапу на чемпіонат світу-2010, що відбудеться у ПАР.

У середу, 14 жовтня, у Європі відбулися заключні матчі відбіркового етапу на чемпіонат світу-2010, що відбудеться у ПАР.

Попереду у восьми збірних, що посіли другі місця у своїх групах, стикові матчі, які додатково визначать чотирьох володарів путівок на ЧС-2010.

Відзначимо, що за підсумками відбіркового турніру на чемпіонат світу вийшли збірні Словаччини, Швейцарії, Данії, Німеччини, Сербії, Італії, Англії, Іспанії та Нідерландів.

Збірні Росії, Франції, Поргуталії, Греції, України, Боснії і Герцеговини, Ірландії та Словенії вийшли у плей-офф відбіркового турніру і розіграють ще чотири путівки на Мундіаль.

19 жовтня відбудеться жеребкування. Збірна України гратиме проти однієї з "сіяних" команд - Росії, Франції, Португалії або Греції.

Додамо, що стикові матчі пройдуть 14 і 18 листопада.

Чемпіонат світу-2010. Відбірковий турнір. Європа

12-й тур

Група 1

Данія - Угорщина - 0:1
0:1 Акош Бужакі, 35 

Португалія - Мальта - 4:0
1:0 Нані, 14
2:0 Сімау Саброза, 45
3:0 Мігель Монтейру, 52
4:0 Едіньйо, 90

Швеція - Албанія - 4:1
1:0 Олаф Мелльберг, 6
2:0 Маркус Берг, 40
3:0 Олаф Мелльберг, 42
3:1 Хамді Саліхі, 56
4:1 Андерс Свенссон, 86

Данія *  10  6 3 1  16  5  21
 Португалія **  10  5  4  1  17  5  19
 Швеція  10  5  3  2  13  5  18
 Угорщина  10  5  1  4  10  8  16
 Албанія  10  1  4  5  6  13  7
 Мальта  10  0  1  9  0  26  1

Група 2

Латвія - Молдова - 3:2
0:1 Георгі Овсянніков, 25
1:1 Андрейс Рубінс, 31
2:1 Андрейс Рубінс, 44
3:1 Крістапс Гребіс, 76
3:2 В'ячеслав Софроні, 89

Швейцарія - Ізраїль - 0:0

Греція - Люксембург - 2:1
1:0 Васілеос Торосидіс, 30
2:0 Теофаніс Гекас, 33
2:1 Авраам Пападопулос, 90 - автогол

Швейцарія *  10  6  3 1  18  8  21
 Греція **  10  6  2  2  20  10  20
 Латвія  10  5  2  3  18  15  17
 Ізраїль  10  4  4  2  20  10  16
Люксембург  10  1  2  7  4  25  5
 Молдова  10  0  3  7  6 18  3

Група 3

Сан-Марино - Словенія - 0:3
0:1 Мілівоє Новаковіч, 24
0:2 Далібор Стеванович, 67
0:3 Марко Шулер, 81

Польща - Словаччина - 0:1
0:1 Северин Ганцарчик, 3 - автогол

Чехія - Північна Ірландія - 0:0

Словаччина *  10  7  1  2  22  10  22
 Словенія **  10  6  2  2  18  4  20
 Чехія  10  4  4  2  17  6  16
 Північна Ірландія  10  4  3  3  13  9  15
 Польща  10  3  2  5  19  14  11
 Сан-Марино  10  0  0  10  1  47  0

Група 4

Азербайджан - Росія - 1:1
0:1 Андрій Аршавін, 13
1:1 Вагіф Джавадов, 53
Нереалізований пенальті: Сергій Ігнашевич (Росія), 81 (воротар)

Німеччина - Фінляндія - 1:1
0:1 Джонатан Йоханссон, 11
1:1 Лукас Подольски, 90

Ліхтенштейн - Уельс - 0:2
0:1 Дейвід Воен, 16
0:2 Аарон Рамзі, 80

 Німеччина *  10  8  2  0  26  5  26
 Росія **  10  7  1  2  19  6  22
 Фінляндія  10  5  3  2  14  14  18
 Уельс  10  4  0  6  9  12  12
 Азербайджан  10  1  2  7  4  14  5
 Ліхтенштейн  10  0  2  8  2  23  2

Група 5

Туреччина - Вірменія - 2:0
1:0 Халіл Алтинтоп, 17
2:0 Сервет Четін, 28

Боснія і Герцеговина - Іспанія - 2:5
0:1 Херард Піке, 12
0:2 Давид Сільва, 13
0:3 Альваро Негредо, 50
0:4 Альваро Негредо, 55
0:5 Хуан Мануель Мата, 88
1:5 Едін Джеко, 89
2:5 Звєздан Місімовіч, 90+2

Естонія - Бельгія - 2:0
1:0 Райо Пііроя, 30
2:0 Константін Васильєв, 67

 Іспанія *  10  10  0  0  28  5  30
 Боснія і Герцеговина **  10  6  1  3  25  13  19
 Туреччина  10  4  3  3  13  10  15
 Бельгія  10  3  1  6  13  20  10
 Естонія  10  2  2  6  9  24  8
 Вірменія  10  1  1  8  6  22  4

Група 6

Англія - Білорусь - 3:0
1:0 Пітер Крауч, 3
2:0 Шон Райт-Філіпс, 59
3:0 Пітер Крауч, 75

Андорра - Україна - 0:6

Казахстан - Хорватія - 1:2
0:1 Огнен Вукоєвич, 10
1:1 Сергій Хіжниченко, 26
1:2 Ніко Кранчар, 90+3

 Англія *  10  9  0  1  34  6  24
 Україна **
 10  6  3  1  21  6  21
 Хорватія  10  6  2  2  19  13  20
 Білорусь  10  4  1  5  19  14  13
 Казахстан  10  2  0  8  11  29  6
 Андорра  10  0  0  10  3  39  0

Група 7

Румунія - Фарерські острови - 3:1
1:0 Юліан Апостол, 16
2:0 Георге Букур, 65
2:1 Егіл Бо, 83
3:1 Йонуц Мазілу, 88

Литва - Сербія - 2:1
1:0 Міндаугас Калонас, 21 - пенальті
1:1 Зоран Тошич, 59
2:1 Маріус Станкявічюс, 67 - пенальті

Франція - Австрія - 3:1
1:0 Карим Бензема, 17
2:0 Т'єррі Анрі, 26 - пенальті
2:1 Марк Янко, 48
3:1 Андре-П'єрр Жиньяк, 66

 Сербія *  10  7  1  2  22  8  22
 Франція **  10  6  3  1  18  9  21
 Австрія  10  4  2  4  14  15  14
 Литва  10  4  0  6  10  11  12
 Румунія  10  3  3  4  12  18  12
 Фарерські Острови  10  1  1  8  5  20  4

Група 8

Ірландія - Чорногорія - 0:0

Італія - Кіпр - 3:2
0:1 Іоанніс Оккас, 13
0:2 Срисостомос Михаіл, 49
1:2 Альберто Джилардіно, 78
2:2 Альберто Джилардіно, 81
3:2 Альберто Джилардіно, 90+2

Болгарія - Грузія - 6:2
1:0 Дімітар Бербатов, 6
2:0 Мартін Петров, 14
3:0 Дімітар Бербатов, 23
4:0 Станіслав Ангелов, 31
4:1 Владімір Двалішвілі, 36
5:1 Дімітар Бербатов, 38
6:1 Мартін Петров, 44
6:2 Леван Кобіашвілі, 51 - пенальті

 Італія *  10  7  3  0  18  7  24
 Ірландія **  10  4  6  0  12  8  18
 Болгарія  10  3  5  2  17  13  14
 Кіпр  10  2 Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 15 жовтня, 2009, 03:32 3546
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції