Чемпіонат світу-2010. Всі результати 5 вересня

Результати 5 вересня© Архів
Спорт 6 вересня, 2009, 14:45 6967 5
Додати до обраного
Результати матчів європейської зони відбору на чемпіонат світу-2010, що відбулися 5 вересня.

У суботу, 5 вересня, відбулися чергові матчі відбору на чемпіонат світу-2010, що відбудеться у ПАР.

Чемпіонат світу-2010. Відбірковий турнір

ЄВРОПА

Група 1

Данія - Португалія - 1:1

1:0 Ніклас Бендтнер, 42
1:1 Ліедсон, 86

Угорщина - Швеція - 1:2

0:1 Олаф Мелльберг, 8
1:1 Шаболч Хушті, 79 - пенальті
1:2 Златан Ібрагімовіч, 90+4

Положення команд

Данія 7 5 2 0 14 3 17
Угорщина 7 4 1 2 9 4 13
Швеція 7 3 3 1 8 3 12
Португалія 7 2 4 1 9 5 10
Албанія 8 1 3 4 4 8 6
Мальта 8 0 1 7 0 21 1

Група 2

Молдова - Люксембург - 0:0

Швейцарія - Греція - 2:0

1:0 Стефан Гріхтінг, 84
2:0 Марко Падаліно, 88

Ізраїль - Латвія - 0:1

0:1 Каспарс Горксс, 59

Положення команд

Швейцарія 7 5 1 1 13 6 16
Греція 7 4 1 2 12 6 13
Латвія 7 4 1 2 11 6 13
Ізраїль 7 2 3 2 10 9 9
Люксембург 7 1 2 4 3 13 5
Молдова 7 0 2 5 2 11 2

Група 3

Словаччина - Чехія - 2:2

1:0 Станіслав Шестак, 60
1:1 Даніель Пуділ, 68
2:1 Марек Хамсік, 73 - пенальті
2:2 Мілан Барош, 84

Польща - Північна Ірландія - 1:1

0:1 Кайл Лафферті, 38
1:1 Аарон Х'юз, 80 -авготол

Положення команд

Словаччина 7 5 1 1 19 8 16
Північна Ірландія 8 4 2 2 13 7 14
Польща 7 3 2 2 19 8 11
Словенія 7 3 2 2 10 4 11
Чехія 7 2 3 2 8 6 9
Сан-Марино 8 0 0 8 1 37 0

Група 4

Росія - Ліхтенштейн - 3:0

1:0 Василь Березуцьций, 17
2:0 Роман Павлюченко, 40 - пенальті
3:0 Роман Павлюченко, 40 - пенальті

Азербайджан - Фінляндія - 1:2

1:0 Елвін Маммадов, 49
1:1 Маркус Хейккінен, 74
1:2 Петрі Пасанен, 85

Положення команд

Німеччина 7 6 1 0 20 4 19
Росія 7 6 0 1 15 3 18
Фінляндія 7 4 1 2 10 11 13
Уельс 7 3 0 4 5 7 9
Азербайджан 7 0 1 6 1 9 1
Ліхтенштейн 7 0 1 6 1 18 1

Група 5

Вірменія - Боснія і Герцеговина - 0:2

0:1 Сеніяд Ібрічіч, 6
0:2 Златан Муслімович, 73

Туреччина - Естонія - 4:2

0:1 Володимир Воскобойніков, 7
1:1 Тункай Шанлі, 29
2:1 Серкан Їлдірим, 36
2:2 Костянтин Вассільєв, 52
3:2 Арда Туран, 61
4:2 Тункай Шанлі, 72

Іспанія - Бельгія - 5:0

1:0 Давід Сільва, 41
2:0 Давід Вілья, 49
3:0 Херард Піке, 50
4:0 Давід Сільва, 68
5:0 Давід Вілья, 85

Положення команд

Іспанія 7 7 0 0 18 2 21
Боснія-Герцеговина 7 5 0 2 20 7 15
Туреччина 7 3 2 2 10 7 11
Бельгія 7 2 1 4 10 16 7
Естонія 7 1 2 4 7 19 5
Вірменія 7 0 1 6 3 17 1

Група 6

Україна - Андорра - 5:0

Хорватія - Білорусь - 1:0

1:0 Іван Ракітіч, 24
Вилучення: Ведран Чорлука, 79 (Хорватія)

Положення команд

Англія 7 7 0 0 26 4 21
Хорватія 8 5 2 1 16 7 17
Україна 7 4 2 1 14 6 14
Білорусь 7 3 0 4 15 11 9
Казахстан 7 1 0 6 7 22 3
Андорра 8 0 0 8 2 30 0

Група 7

Австрія - Фарери - 3:1

1:0 Стефан Маєрхофер, 1
2:0 Марк Янко, 16
3:0 Марк Янко, 59 - пенальті
3:1 Андреас Ольсен, 81

Франція - Румунія - 1:1

1:0 Т'єррі Анрі, 48
1:1 Жульєн Ескуде, 56 - автогол

Положення команд

Сербія 7 6 0 1 15 5 18
Франція 7 4 2 1 9 7 14
Австрія 7 3 1 3 10 10 10
Литва 7 3 0 4 6 6 9
Румунія 7 2 2 3 8 11 8
Фарери 7 0 1 6 2 11 1

Група 8

Болгарія - Чорногорія - 4:1

0:1 Стефан Йоветіч, 8
1:1 Радостін Кишишев, 45+2
2:1 Дімітар Телкійскі, 48
3:1 Дімітар Бербатов, 85 - пенальті
4:1 Валері Домовчійскі, 90+1

Кіпр - Ірландія - 1:2

0:1 Кевін Дойл, 5
1:1 Маріос Іліа, 30
1:2 Роббі Кін, 83

Грузія - Італія - 0:2

0:1 Каха Каладзе, 57 - автогол
0:2 Каха Каладзе, 67 - автогол

Положення команд

Італія 7 5 2 0 11 3 17
Ірландія 8 4 4 0 10 6 16
Болгарія 7 2 5 0 10 5 11
Кіпр 7 1 2 4 7 11 5
Чорногорія 7 0 4 3 6 12 4
Грузія 8 0 3 5 4 11 3

Група 9

Шотландія - Македонія - 2:0

1:0 Скотт Браун, 56
2:0 Джеймс МакФадден, 81

Ісландія - Норвегія - 1:1

0:1 Йон-Арне Ріісе, 10
1:1 Ейдур Гудьйонсен, 29

Положення команд

Нідерланди 7 7 0 0 16 2 21
Шотландія 7 3 1 3 6 10 10
Норвегія 7 1 4 2 7 6 7
Македонія 7 2 1 4 4 9 7
Ісландія 8 1 2 5 7 13 5

Наступні матчі відбіркової кампанії відбудуться 9 вересня

18:20 Чехія - Сан-Марино
19:00 Вірменія - Бельгія
19:15 Фарери - Литва
19:30 Мальта - Швеція
20:00 Білорусь - Україна
20:00 Норвегія - Македонія
20:30 Ліхтенштейн - Фінляндія
20:45 Румунія - Австрія
21:00 Ізраїль - Люксембург
21:00 Боснія і Герцеговина - Туреччина
21:00 Андорра - Казахстан
21:15 Чорногорія - Кіпр
21:30 Албанія - Данія
21:30 Молдова - Греція
21:30 Латвія - Швейцарія
21:45 Північна Ірландія - Словаччина
21:45 Уельс - Росія
21:45 Угорщина - Португалія
21:45 Словенія - Польща
21:45 Німеччина - Азербайджан
21:50 Італія - Болгарія
22:00 Англія - Хорватія
22:00 Сербія - Франція
22:00 Шотландія - Нідерланди
23:00 Іспанія - Естонія

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 6 вересня, 2009, 14:45 6967 5
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
Вибір редакції