Чемпіонат світу-2010. Всі результати 9 вересня

Англія, Іспанія та Нідерланди збирають валізи у ПАР© Архів
Спорт 10 вересня, 2009, 01:51 5385 4
Додати до обраного
Результати матчів європейської зони відбору на чемпіонат світу-2010, що відбулися 9 вересня.

У середу, 9 вересня, відбулися чергові матчі відбору на чемпіонат світу-2010, що відбудеться у ПАР.

Збірні Англії та Іспанії, здобувши чергові перемоги, достроково вийшли на Мундіаль.

Чемпіонат світу-2010. Відбірковий турнір

ЄВРОПА

Група 1

Угорщина - Португалія - 0:1

0:1 Пепе, 10

Мальта - Швеція - 1:2

0:1 Ян Аццопарді, 81 - автогол

Албанія - Данія - 1:1

0:1 Ніклас Бендтнер, 40
1:1 Ерйон Богдані, 51

Положення команд

Данія 8 5 3 0 15 4 18
Швеція 8 4 3 1 9 3 15
Португалія 8 3 4 1 10 5 13
Угорщина 8 4 1 3 9 5 13
Албанія 9 1 4 4 4 9 7
Мальта 9 0 1 8 0 22 1

Група 2

Молдова - Греція - 1:1

0:1 Теофаніс Гекас, 33
1:1 Валеріу Андроніч, 90

Латвія - Швейцарія - 2:2

0:1 Александер Фрай, 43
1:1 Александрс Кауна, 62
2:1 Віталійс Астаф'євс, 75
2:2 Ерен Дердійок, 80

Ізраїль - Люксембург - 7:0

1:0 Ельянів Барда, 9
2:0 Авірам Баручян, 15
3:0 Ельянів Барда, 21
4:0 Ельянів Барда, 44
5:0 Омер Голан, 58
6:0 Бен Саар, 63
7:0 Бен Саар, 84

Положення команд

Швейцарія 8 5 2 1 15 8 17
Греція 8 4 2 2 13 7 14
Латвія 8 4 2 2 13 8 14
Ізраїль 8 3 3 2 17 9 12
Люксембург 8 1 2 5 3 20 5
Молдова 8 0 3 5 3 12 3

Група 3

Чехія - Сан-Марино - 7:0

1:0 Мілан Барош, 28
2:0 Мілан Барош, 44
3:0 Мілан Барош, 45+3 - пенальті
4:0 Вацлав Сверкош, 47
5:0 Мілан Барош, 66
6:0 Томаш Нецид, 86
7:0 Вацлав Сверкош, 90+5

Словенія - Польща - 3:0

1:0 Златко Дедіч, 13
2:0 Мілівойє Новаковіч, 45
3:0 Вальтер Бірса, 63

Північна Ірландія - Словаччина - 0:2

0:1 Станіслав Шестак, 15
0:2 Філіп Холоско, 67

Положення команд

Словаччина 8 6 1 1 21 8 19
Словенія 8 4 2 2 13 4 14
Північна Ірландія 9 4 2 3 13 9 14
Чехія 8 3 3 2 15 6 12
Польща 8 3 2 3 19 11 11
Сан-Марино 9 0 0 9 1 44 0

Група 4

Уельс - Росія - 1:3

0:1 Ігор Сємшов, 36
1:1 Джеймс Коллінз, 54
1:2 Сергій Ігнашевич, 72
1:3 Роман Павлюченко, 90+1

Ліхтенштейн - Фінляндія - 1:1

0:1 Ярі Літманен, 74 - пенальті
1:1 Мікеле Польверіно, 75

Німеччина - Азербайджан - 4:0

1:0 Міхаель Баллак, 14 - пенальті
2:0 Мірослав Клозе, 55
3:0 Мірослав Клозе, 66
4:0 Лукас Подольскі, 71

Положення команд

Німеччина 8 7 1 0 24 4 22
Росія 8 7 0 1 18 4 21
Фінляндія 8 4 2 2 11 12 14
Уельс 8 3 0 5 6 10 9
Ліхтенштейн 8 0 2 6 2 19 2
Азербайджан 8 0 1 7 1 13 1

Група 5

Боснія і Герцеговина - Туреччина - 1:1

0:1 Емре Белозоглу, 4
1:1 Сеяд Саліховіч, 25

Іспанія - Естонія - 3:0

1:0 Сеск Фабрегас, 32
2:0 Сантьяго Касорла, 82
3:0 Хуан Мата, 90

Вірменія - Бельгія - 2:1

1:0 Хованнес Гохарян, 23
2:0 Саргіс Ховсепян, 50
2:1 Даніель Ван Буйтен, 90+2

Положення команд

Іспанія 8 8 0 0 21 2 24
Боснія-Герцеговина 8 5 1 2 21 8 16
Туреччина 8 3 3 2 11 8 12
Бельгія 8 2 1 5 11 18 7
Естонія 8 1 2 5 7 22 5
Вірменія 8 1 1 6 5 18 4

Група 6

Білорусь - Україна - 0:0

Англія - Хорватія - 5:0

Андорра - Казахстан - 1:3

0:1 Сергій Хіжниченко, 14
0:2 Сергій Хіжниченко, 34
0:3 Руслан Балтієв, 28
1:3 Оскар Сонехе, 69

Положення команд

Англія 8 8 0 0 31 5 24
Хорватія 9 5 2 2 17 12 17
Україна 8 4 3 1 14 6 15
Білорусь 8 3 1 4 15 11 10
Казахстан 8 2 0 6 10 23 6
Андорра 9 0 0 9 3 33 0

Група 7

Фарери - Литва - 2:1

1:0 Сані Ольсен, 15
1:1 Томас Данілєвічюс, 23 - пенальті
2:1 Арнбйорн Хансен, 35

Сербія - Франція - 1:1

1:0 Ненад Мільяш, 13 - пенальті
1:1 Т'єррі Анрі, 31

Румунія - Австрія - 1:1

1:0 Георге Букур, 54
1:1 Франц Шімер, 82

Положення команд

Сербія 8 6 1 1 16 6 19
Франція 8 4 3 1 10 8 15
Австрія 8 3 2 3 11 11 11
Литва 8 3 0 5 7 8 9
Румунія 8 2 3 3 9 12 9
Фарери 8 1 1 6 4 12 4

Група 8

Італія - Болгарія - 2:0

1:0 Фабіо Гроссо, 11
2:0 Вінченцо Яквінта, 40

Чорногорія - Кіпр - 1:1

1:0 Мірко Вучініч, 57 - пенальті
1:1 Іоанніс Оккас, 64

Положення команд

Італія 8 6 2 0 13 3 20
Ірландія 8 4 4 0 10 6 16
Болгарія 8 2 5 1 10 7 11
Кіпр 8 1 3 4 8 12 6
Чорногорія 8 0 5 3 7 13 5
Грузія 8 0 3 5 4 11 3

Група 9

Шотландія - Нідерланди - 0:1

0:1 Елджеро Еліа, 81

Норвегія - Македонія - 2:1

1:0 Торстейн Хельстад, 2
2:0 Йон Арне Ріісе, 25
2:1 Бобан Грнчаров, 79

Положення команд

Нідерланди 8 8 0 0 17 2 24
Норвегія 8 2 4 2 9 7 10
Шотландія 8 3 1 4 6 11 10
Македонія 8 2 1 5 5 11 7
Ісландія 8 1 2 5 7 13 5

ІСПАНІЯ, АНГЛІЯ ТА НІДЕРЛАНДИ кваліфікувалися у фінальний турнір Чемпіонату світу-2010

Наступні матчі відбіркової кампанії відбудуться 10 жовтня

Гр. 1 22:45 Португалія - Угорщина
Гр. 1 21:00 Данія - Швеція

Гр. 2 21:00 Ізраїль - Молдова
Гр. 2 21:30 Греція - Латвія
Гр. 2 19:45 Люксембург - Швейцарія

Гр. 3 21:15 Словаччина - Словенія
Гр. 3 21:30 Чехія - Польща

Гр. 4 21:00 Ліхтенштейн - Азербайджан
Гр. 4 19:00 Росія - Німеччина
Гр. 4 17:00 Фінляндія - Уельс

Гр. 5 19:00 Естонія - Боснія та Герцеговина
Гр. 5 19:00 Вірменія - Іспанія
Гр. 5 21:45 Бельгія - Туреччина

Гр. 6 18:00 Білорусь - Казахстан
Гр. 6 18:15 УКРАЇНА - Англія

Гр. 7 21:30 Сербія - Румунія
Гр. 7 21:30 Австрія - Литва
Гр. 7 22:00 Франція - Фарери

Гр. 8 20:00 Чорногорія - Грузія
Гр. 8 22:05 Ірландія - Італія
Гр. 8 20:00 Кіпр - Болгарія

Читайте також:

Англія зробила подарунок собі та Україні

Україна зазнала невдачі у грі з Білоруссю

Україна зазнала першої поразки на чемпіонаті світу серед бомжів

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 10 вересня, 2009, 01:51 5385 4
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 4
Вибір редакції