Чемпіонат України з футболу. 13-й тур

Спорт 21 жовтня, 2007, 18:46 351
Головною сенсацією 13-го туру чемпіонату України з футболу стала поразка лідера першості "Шахтаря" від "Кривбаса".

13-й тур чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги розпочався у п'ятницю, 19 жовтня, матчем донецького "Металурга" та полтавської "Ворскли". Гра завершилася внічию - 0:0.

Матч "Кривбас" - "Шахтар"
УНІАН
Фрагмент матчу "Кривбас" - "Шахтар", 20 жовтня 2007 року.
Кілька матчів було зіграно в суботу.

Головною сенсацією туру стала гра в Кривому Розі, де місцевий "Кривбас" із рахунком 1:0 переміг лідера першості - донецький "Шахтар". Єдиний гол у матчі на 81-й хвилині забив криворіжець Мотуз. "Шахтар", таким чином, зазнав першої поразки в чемпіонаті.

Виграв найближчий переслідувач "гірників" - чемпіон країни київське "Динамо". Воно у столиці переграло ужгородське "Закарпаття", теж із рахунком 1:0. Гол на 60-й хвилині забив Діого Рінкон.

Інші матчі суботи завершилися з такими рахунками:

"Нафтовик" (Охтирка) - "Зоря" (Луганськ) - 0:0.

"Металург" (Запоріжжя) - "Чорноморець" (Одеса) - 0:2 ( у складі гостей забили Шищенко та Васкес).

У неділю чемпіонат продовжився ще трьома матчами.

Один із лідерів першості, дніпропетровський "Дніпро", на власному полі переміг сімферопольську "Таврію" 2:1. У складі дніпропетровців забивали Грицай і Шелаєв, у сімферопольців відзначився Гоменюк.

Внічию 0:0 у Львові зіграли місцеві "Карпати" та київський "Арсенал".

В останньому матчі 13-го туру в "харківському дербі" "Металіст" "на виїзді" переміг ФК "Харків" з рахунком 2:0

Таким чином, після 13-го туру лідером чемпіонату залишається донецький "Шахтар", який має 34 очки. На другому місці "Дніпро" (28 очок), на третьому "Динамо" (27 очок).

Два останні місця в чемпіонаті посідають "Закарпаття" (13 очок) і "Нафтовик" (6 очок).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами football.ua / Р.К.