Чемпіонат України з футболу. 14 тур

Спорт 27 жовтня, 2007, 20:33 336
У п'ятницю та суботу відбулося п'ять матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу.

Бангура
Архів
Автор переможного голу в матчі з "Ворсклою" - форвард "Динамо" Ісмаель Бангура.
У п'ятницю та суботу відбулося п'ять матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги.

Тур розпочався у п'ятницю, 26 жовтня, матчем в Одесі. Там місцевий "Чорноморець" розгромив львівські "Карпати" з рахунком 4:0. Голи забивали  Васкес, Коритько, Бугаєв та Полтавець. Другий і третій м'ячі забивалися з пенальті.

У суботу, 27 жовтня, чемпіон України київське "Динамо" в Полтаві з мінімальним рахунком 1:0 перемогло місцеву "Ворсклу". Гол на 8-й хвилині забив Бангура.

Внічию 0:0 завершилися матч між аутсайдерами чемпіонату - ужгородським "Закарпаттям" і ахтирським "Нафтовиком", а також зустріч "Арсенала" і "Кривбаса" в Києві.

Цікавим вийшло протистояння харківського "Металіста" й донецького "Металурга". Команди зіграли внічию 1:1, причому донеччани зрівняли рахунок на 85-й хвилині.

Гол ударом приблизно з 30-ти метрів забив Мендоса. У "Металіста" також у другому таймі забив Девіч.

В неділю пройдуть ще три матчі національної першості. У них зіграють наступні пари:

"Шахтар" (Донецьк) - ФК "Харків".

"Таврія" (Сімферополь) - "Зоря" (Луганськ).

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Металург" (Запоріжжя).

Лідером чемпіонату залишається "Шахтар", в нього 34 очки та одна гра в запасі. На другому місці поки що "Динамо" (30 очок), на третьому "Дніпро" (28 очок і матч у запасі).

Замикають турнірну таблицю наразі "Карпати" (13 очок) і "Нафтовик" (7 очок).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами football.ua / Р.К.