Чемпіонат України з футболу: 9-й тур

Спорт 15 вересня, 2007, 21:24 330
"Шахтар" та "Динамо" здобули непрості перемоги в 9-у турі футбольної першості України; "Дніпро" виграв у "Металіста".

"Арсенал" - "Таврія"
УНІАН
Фрагмент матчу "Арсенал" - "Таврія".
У неділю 9-й тур чемпіонату України з футболу завершився трьома матчами. Центральним поєдинком ігрового дня була зустріч єврокубкових учасників - "Дніпра" і "Металіста". Впевнену перемогу здобув клуб з "Дніпропетровська - 3:0. Спочатку Бордіян зрізав м'яч у власні ворота, потім відзначився Назаренко, а в кінці зустрічі блискучий гол забив молодий Льопа.

Київський "Арсенал" на своєму полі поступився сімферопольській "Таврії" - 0:1 (гол забив Ковпак), а "Кривбас" програв "Зорі" - 1:2 (Пашаєв - Бровкін-2).

У суботу пройшли п'ять матчів Чемпіонату України з футболу. Вони принесли наступні результати:

"Карпати" - "Закарпаття" 2:0 (Ковель, 63, Ткачук, 73).

"Металург" (Донецьк) - "Динамо" 1:2 (Білозор, 83 - Шацьких, 47, Михалик, 90+1).

Донеччани у цій зустрічі були дуже близьким до нічиєї, коли Білозор на 86-й хвилині зрівняв рахунок. Утім, на другій доданій хвилині до основного часу курйозний гол із метрів 35-ти забив Михалик, нагадавши про гру 1999 року Росія - Україна, коли схожий м`яч Філімінову і практично з тієї ж дистанції забив Андрій Шевченко.

Центральний півзахисник "Динамо" прострілював у воротарський майданчик, але м`яч пролетів далі і залетів у кут воріт "Металурга", оминувши Дишленковича, котрий загубив ворота.

"Металург" (Запоріжжя) - "Ворскла" 1:1 (Вернидуб, 67 - Кравченко, 41)

"Чорноморець" - "Шахтар" 1:2 (Венглинський, 62 - Лукареллі, 22 - пен., Чигринський, 53).

"Шахтар" - "Чорноморець"
УНІАН
"Шахтар" - "Чорноморець": Фернандіньо проти Зотова.
Донецький "Шахтар" узяв важкі три очки в Одесі у грі з "Чорноморцем". Утім, результат матчу міг би бути зовсім іншим якби не сумнівний пенальті, призначений у ворота одеситів на 22-й хвилині.

Лукареллі у штрафній в ігровому епізоді у боротьбі з Хіменесом завалився на газон і суддя вказав на 11 метрів. Сам постраждалий пробив сильно у правий кут воріт і Руденко не вистачило кількох сантиметрів, щоб відбити цей удар.

Дмитро Чигринський
УНІАН
Гол Дмитра Чигринського приніс перемогу "Шахтарю".
На початку другого тайму Чигринський після подачі кутового вистрибнув вище усіх і ударом головою відправив м`яч у кут воріт - 2:0.

На 62-й хвилині Венглинський у штрафній обікрав Чигринського і з під Кучера пробив у кут воріт - 1:2. На 81-й хвилині ще один удар Венглинського ледве не зіпсував настрій Мірча Луческу перед матчем із "Селтіком" , але м'яч пройшов трохи вище воріт.

У п'ятницю, 14 вересня, ФК "Харків" виграв у "Нафтовика" 1:0 (Рібейро, 24).

Лідерство в чемпіонаті, таким чином, зберігає донецький "Шахтар".

Спорт 17 вересня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / football.ua / Чемпіон / Р.К.