Чемпіонат України з футболу: п'ятий тур

Спорт 12 серпня, 2007, 20:42 401
10-12 серпня відбулися матчі п'ятого туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги.

Гладкий
УНІАН
Гол Гладкого приніс "Шахтарю" перемогу над "Ворсклою".
В п'ятницю, суботу та неділю пройшли матчі п'ятого туру  Чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги. Результати ігор є такими.

Тур 10 серпня відкрився матчем "Чорноморець" - "Зоря". Одесити перемогли на своєму полі з рахунком 1:0, гол на 52-й хвилині забив Коритько.

11 серпня віідбулося ще декілька матчів.

В одному з них київське "Динамо" на виїзді перемогло запорізький "Металург", здобувши, таким чином, першу перемогу в чемпіонаті. Єдиний гол у матчі на 31-й хвилині забив серб Маркович.

"Арсенал" у Києві розгромив "Закарпаття" - 7:0. Голи забивали Селезньов (тричі), Деметрадзе (двічі), Біто та Жоземар.

Віце-чемпіон України "Шахтар" був сильніший за "Ворсклу". Незважаючи на те, що полтавчани відкрили рахунок у першому таймі (Груміч), в другому Фернандіньо та Гладкий принесли перемогу "гірникам".

Також у суботу лідер чемпіонату "Дніпро" на своєму полі переміг дебютанта Вищої ліги - "Нафтовик-Укрнафту" з Ахтирки. Голи забивали Назаренко та Кравченко у першому таймі. Нагадаємо, "Дніпро" поки що не втрачає очок.

Ребров
УНІАН
Київське "Динамо" свою першу перемогу здобуло в Запоріжжі.
У неділю відбулися заключні матчі першості. Зокрема, у Львові "Карпати" та донецький "Металург" зіграли внічию - 0:0. Харківський "Металіст" розгромив  "Таврію" 3:0 (забивали Фомін,який повернувся до команди з "Шахтаря", Антонов і Зезе).

Перші очки здобув криворізький "Кривбас", що на власному стадіоні зіграв з рахунком 1:1 з ФК Харків (голи на рахунку Сачка в господарів та Гунчака в харків'ян).

Лідером чемпіоната залишається "Дніпро", який має "стовідсоткові" 15 очок після 5-ти матчів. Другий - "Шахтар" (13 очок), третій - "Металіст" (10). Замикають турнірну таблицю "Кривбас" і "Нафтовик" (1 і жодного очка відповідно).

16. "Нафтовик"         5  0  0  5    0-11    0

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / football.ua/Р.К.