Чемпіонка Європи з легкої атлетики Прищепа розповіла, як провальний старт перетворила на тріумф

Наталія Прищепа

Спортсменка й не сподівалась на "золото" у дистанції 800 метрів.

Українська спортсменка Наталія Прищепа, яка здобула золото у чемпіонаті Європи у бігу на дистанції 800 метрів, сьогодні, 12 липня, привезла медаль до Києва. Переможницю у аеропорту зустріли журналісти ТСН.

Наталія каже, що почала забіг невдало. І жартує – аби здолати щільний ряд конкуренток, довелось поштовхатись.

"Я просилася (в конкуренток), просила пропустити. Стукала по плечах одну, другу – пустіть. Тому що потрапила у досить неприємну ситуацію. Не вийшла тоді, коли було потрібно. Не дуже розумно провела забіг. Тому довелося продиратися, проштовхуватися. Я очікувала, що буду боротися за призові місця, але що саме буду переможницею чемпіонату Європи – я не очікувала", - каже спортсменка.

Нині Прищепа готується до Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Прогнозувати якийсь результат не береться, адже каже – там рівень спортсменів набагато вищій, ніж навіть на чемпіонаті Європи. Виступатиме на Олімпійських іграх Наталія на дистанції 800 метрів. Каже, що після європейського тріумфу почувається на цій дистанції впевненіше. На чемпіонаті Європи українку заявляли у двох забігах – на 1500 м та 800 м, але було ухвалено рішення виступити лише на вісімсотці, аби не ганятись "за двома зайцями".

У тренерському штабі розповіли, що не вважають виступ загалом українських спортсменів у Європі провальним, адже не ставили перед ними завдання виборювати призові місця. Кажуть, що нині всі сили направлені на підготовку до Олімпіади – і саме там хочуть показати переможні результати.

Легкоатлетка Прищепа розповіла про свій переможний забіг

Нагадаємо, 10 липня Наталія Прищепа виграла "золото" в бігу на 800 метрів чемпіонату Європи в Амстердамі. Українська спортсменка завоювала титул найкращої спортсменки Європи з результатом 1:59.70 хв. Друге місце дісталося француженці, а "бронза" – шведці.

Тим часом у Києві Національний олімпійський комітет презентував одяг, у якому змагатимуться наші спортсмени у Бразилії. Форма буде яскравою, і патріотичною. Дизайн одягу і аксесуарів придумав дизайнер Андре Тан.