СуперПіко. Захисник "Дніпра" забив найкрасивіший гол 23-го туру чемпіонату України

© ФК Дніпро
89% наших читачів проголосували за гол Андерсона Піко.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 оголошує результати голосування за Автора найкрасивішого голу 23-го туру чемпіонату України.

Найкрасивіший гол забив захисник "Дніпра" Андерсон Піко. Бразилець відзначився у матчі з "Олександрією".

Його гол автоматично потрапляє до голосування Гол Місяця.

Дивись "Профутбол" щонеділі о 21:30 онлайн на ТСН Проспорт.

Усі голи - у розділі Гол Туру.

Хто забив найкращий гол 23-го туру чемпіонату України?

Динамо - Ворскла - 1:0 (36')

Гол Мораєса приніс динамівцям перемогу у нелегкому поєдинку. І підсумку він став чемпіонським, адже завдяки цій звитязі "Динамо" за три тури до кінця оформило чемпіонство.

Топ голи 23 туру УПЛ. Відео голу Жуніора Мораєса

Спорт 25 квітня, 17:53
Гол Мораєса на 36-й хвилині матчу Динамо - Ворскла (1:0) став переможним для киян і золотим. Бразильцю асистував Андрій Ярмоленко.

АНДЕРСОН ПІКО

Олександрія - Дніпро - 0:4 (50')

Бразилець потужним ударом зі "стандарту" поцілив прямо у "дев'ятку" воріт суперника. Його гол поклав початок розгрому олександрійців.

Топ голи 23 туру УПЛ. Відео голу Андерсона Піко

Спорт 25 квітня, 19:38
Піко відкрив рахунок у матчі Олександрія - Дніпро (0:4) на 50-й хвилині класним ударом зі штрафного.

БЕРНАРД

Чорноморець - Шахтар - 1:1 (10')

Маленький бразилець перекинув м'яч через стінку і вивів "гірників" уперед.

Топ голи 23 туру УПЛ. Відео голу Бернарда

Спорт 25 квітня, 17:50
На 10-й хвилині Бернард вивів уперед Шахтар у виїзному матчі з Чорноморцем (1:1).

ВЛАДИСЛАВ КАЛИТВИНЦЕВ

Чорноморець - Шахтар - 1:1 (56')

Орендований динамівець не лише подарував очко "морякам", а й наблизив до чемпіонства "Динамо". Завдяки втраті очок "Шахтарем", "біло-сині" змогли стати чемпіонами достроково.

Топ голи 23 туру УПЛ. Відео голу Влада Калитвинцева

Спорт 25 квітня, 17:51
У матчі Чорноморець - Шахтар (1:1) Калитвинцев закрутив м’яч з правого флангу, і він нікого не зачепивши прошмигнув у ворота.

ПАУЛІНЬО

Зоря - Волинь - 1:1 (71')

Після скидки Джаби Ліпартії бразилець, який нещодавно вийшов на заміну, змістився ближче до штрафного і потужно пробив Віталія Неділька.

Топ голи 23 туру УПЛ. Відео голу Пауліньо

Спорт 25 квітня, 17:52
Пауліньо завершив атаку Зорі у поєдинку з Волинню (1:1) потужним і точним ударом.