Черезов стріляє без промахів

Спорт 3 грудня, 2007, 10:30 254
Росіянин Іван Черезов та норвежка Тора Бергер стали переможцями гонок переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в Фінляндії.

Перший етап Кубка світу з біатлону завершився гонками переслідування.

У чоловіків першим на дистанцію відправився норвежець Оле-Ейнар Бьорндален, який у блискучому стилі виграв в суботу спринт. До останнього вогневого рубежу майже одночасно підійшли троє спортсменів, але влучно стріляв тільки росіянин Іван Черезов, який взагалі жодного разу не помилився в неділю.

Він і виграв гонку, піднявшись з шостого місця, яке він посів у спринті. Бьорндален (4 промахи) фінішував другим, Дмітрій Ярошенко з Росії – третім. Найкращим результатом українських біатлоністів стало 29-е місце Сергія Сєднєва, Олександр Деркач був 35-м.

Перемога Івана Черезова вивела його в лідери загального заліку Кубка світу зі 102 очками в активі. Друге місце посідає Бьорндален, у якого 98 очок, а третім йде австрієць Пінтер – 90 очок.

У жіночій гонці переслідування, яка відбулася раніше, першу в кар'єрі перемогу на етапах Кубка світу здобула норвежка Тора Бергер, молодша сестра Ларса Бергера. Друге і третє місця посіли німкені Андреа Хенкель і Мартіна Глагов

Оксана Хвостенко (8-ма у спринті) допустила 3 промахи і посіла 14-е місце. Інші українки до залікової 30-ки не увійшли.
Перше місце в загальному заліку впевнено посідає Глагов.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами iPlus / Lenta.ru / К.К.