Черговий гол Андрія Вороніна

Андрій Воронін (Фото - Костянтин Клименко)
Спорт 25 серпня, 2007, 22:07 799
Український форвард провів на полі всі 90 хвилин у матчі "Сандерленд" - "Ліверпуль" і відзначився голом.

У черговому турі чемпіонату Англії з футболу "Сандерленд" приймав на своєму полі "Ліверпуль" Андрія Вороніна. Бенітес в цьому матчі, незважаючи на його виїзний статус, вирішив зіграти в три форварди. Зі старту на полі вийшли Воронін, Торрес і Бабель, якого на 88-й хвилині змінив Куйт.

Андрій Воронін в цьому матчі не тільки віддав голеву передачу на Сіссоко, але і сам забив на 87-й хвилині. "Ліверпуль" переміг з рахунком 2:0.

Інший український форвард - Андрій Шевченко, який виступає за "Челсі", в матчі проти "Портсмута" участі не брав, і навіть не був заявлений за свою команду на матч.