Четвертий шанс "Севільї": шлях суперника "Дніпра" у фінал Ліги Європи

"Севілья" програла лише один матч / Фото: Reuters

Цього сезону іспанці зазнали лише однієї єврокубкової поразки.

Іспанська "Севілья" виграла Лігу Європи минулого року, а зараз може стати першим чотириразовим володарем трофею, який раніше завойовувала в 2006 і 2007 роках.

Відеотрансляцію дивіться на ТСН Прооспорт і каналі 2+2 в середу, 27 травня. Стартуємо о 20:00.

Дивитись онлайн трансляцію Дніпро - Севілья на ТСН Проспорт

Севільці не надто впевнено пройшли груповий етап, фінішувавши в групі G на другому місці позаду "Фейєноорда", однак у плей-офф андалузців було не зупинити.

Досить легко були пройдені міцні "Боруссія" з Менхенгладбаха і "Вільяреал" - на стадії 1/16 і 1/8 фіналу підопічні Уная Емері виграли всі чотири зустрічі.

У чвертьфіналі із "Зенітом" іспанцям довелося попітніти. Перемогу із загальним рахунком 4:3 Кевін Гамейро приніс лише на 85-й хвилині матчу.

Особливо сильне враження "Севілья" справила у півфіналі, коли в протистоянні з "Фіорентиною" забила п'ять м'ячів, не пропустивши жодного.

Статистика сезону: І14 В10 Н3 П1 ЗГ26 ПГ12