Чигринський взяв участь у блискучій перемозі "Барселони"

"Барселона" святкує перемогу© AFP
Спорт 20 вересня, 2009, 17:59 4021
"Барселона" декласувала "Атлетико" у третьому турі чемпіонату Іспанії. Дмитро Чигринський відіграв весь матч.

"Барселона" розгромила на "Камп Ноу" мадридський "Атлетико" у третьому турі Примери. Українець Дмитро Чигринський відіграв за каталонців весь матч і заробив перший "гірчичник" у Примері.

Рахунок вже на 2-й хвилині відкрив Златан Ібрагімовіч. На 16-й хвилині відзначився Лео Мессі, а через 15 хвилин гол забив Даніел Алвес.

На цьому "синьо-гранатові" не заспокоїлися, і на 41-й хвилині Сейду Кейта остаточно вбив інтригу. Серхіо Агуеро і Дієго Форлан зуміли відіграти два м'ячі, після чого Мессі оформив дубль.

Команда Хосепа Гвардіоли нині на три очки випереджає мадридський "Реал", що йде третім. "Вершкові" у неділю приймають вдома "Херес".

Нагадаємо, що у середині тижня "Барселона" не зуміла вразити ворота італійського "Інтера" в Лізі чемпіонів. 29 вересня "Барселона" приймає київське "Динамо".

ІСПАНІЯ. ПРИМЕРА. 3-й тур

"Барселона" - "Атлетико" - 5:2 (4:1)

"Барселона": Вальдес, Д. Алвеш, Чигринський, Піке (Р. Маркес, 75), Максвелл, Хаві (Іньєста, 65), Бускетс, С. Кейта, Мессі, Ібрагімовіч (Педріто, 86), Анрі

"Атлетико": Р. Хіменес, Переа, Уйфалуши, Пабло, А. Лопес, Ассунсао (Kyoкo, 70), Сімау (Клебер, 57), Максі Родрігес, Хурадо, Агуеро (Сінама-Поньолль, 74), Форлан

Голи: Ібрагімович, 2 - 1:0, Мессі, 16 - 2:0, Д. Алвеш, 30 - 3:0, Кейта, 41 - 4:0, Агуеро, 45 - 4:1, Форлан, 84 - 4: 2, Мессі, 90 - 5:2

Попередження: Ассунсао, 33, Уйфалуши, 38, Чигринський, 68, Пабло, 90