"Чикаго" виграв Кубок Стенлі через 49 років

Брент Сопел з Кубком Стенлі© AFP
Спорт 10 червня, 2010, 10:27 1239

"Чикаго Блек Хокс" виграв Кубок Стенлі-2010. У шостому матчі фінальної серії "яструби" на виїзді перемогли "Філадельфію Флаєрс" і виграли серію з рахунком 4:2.

Цікаво, що "Чикаго" не міг виграти Кубок Стенлі 49 років - з 1961 року, що є антирекордом ліги. Тепер найдовша триваюча серія невдач - у "Торонто Мейпл Ліфс", який в останній раз перемагав у 1967 році.

Відзначимо, що лише в шостому матчі серії, який став вирішальним, перемогу здобула гостьова команда.

В заключній частині першого періоду команди обмінялись голами. Рахунок відкрив Бафлін, а через три хвилини рівновагу відновив Хартнелл. У середині другого періоду Бріер вивів "льотчиків" уперед, та майже відразу Шарп зрівняв рахунок. Під завісу другої 20-хвилинки Ледд вдруге у матчі вивів гостей уперед. Хатрнеллу на 57-й хвилині вдалося влучним кидком перевести гру у овертайм.

Додатковий час команди відіграли недовго. На 65-й хвилині Кейн забив чемпіонський гол.