Чилі перемогли Швейцарію і вийшли в лідери групи Н

Марк Гонсалес забиває гол© AFP
Спорт 21 червня, 2010, 19:22 1594
Марк Гонсалес приніс Чилі перемогу над Швейцарією і одноосібне лідерство у групі H.

Збірна Чилі з мінімальним рахунком 1:0 перемогла Швейцарію у другому турі чемпіонату світу з футболу.

Єдиний і переможний гол на 75-й хвилині забив півзахисник московського ЦСКА Марк Гонсалес. Паредес після проникаючої передачі втік на рандеву з голкіпером, прокинув м'яч повз Бенальо і тим самим загнав себе до лицьової лінії, але не розгубився і зробив м'яку подачу на Гонсалеса, і півзахисник класним ударом головою відправив м'яч у ворота.

Зазначимо, що швейцарці грали в меншості з 31-ї хвилини. Валон Бехрамі у боротьбі вдарив суперника ліктем і був вилучений з поля.

Окрім голу чилійці мали 2-3 хороших можливості, щоб подвоїти перевагу. Однак на 89-й хвилині Ерен Дердійок міг принести швейцарцям нічию, але не влучив у ворота з 15-ти метрів.

Чилі набрали 6 очок, а швейцарці мають три пункти. В цій групі багато чого вирішить матч Іспанія - Гондурас.

У третьому турі Чилі зіграє з Іспанією, а Швейцарія екзаменуватиме Гонурас.