Форвард "Ворскли" став автором найкрутішого голу 6-го туру Прем'єр-ліги

© ФК Ворскла
Спорт 4 вересня, 23:28 8309 2
Понад 50% читачів ТСН Проспорт проголосували за гол Юрія Коломойця.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 оголошує відкриває переможця голосування за найкращий гол 6-го туру чемпіонату України.

Цього тижня читачі ТСН Проспорт вподобали другий гол нападника полтавської "Ворскли" Юрія Коломойця у матчі з "Динамо".

Усі найкрасивіші голи дивись на ТСН Проспорт у розділі Гол Туру.

Нагадаємо, автором найкрасивішого голу 5-го туру став хавбек "Зорі" Олександр Караваєв.

Дніпро - Зоря - 2:0 (3')

Шикарним ударом ножицями Руслан відзначив своє повернення до команди і відкрив рахунок у матчі.

Дніпро - Зоря - 1:0. Відео голу Ротаня

Спорт 26 серпня, 19:15
Чемпіонат Україна 2016/2017. 6 тур. Дніпро - Зоря - 1:0 . Відео голу Руслана Ротаня на 3 хвилині матчу.

ДЕНИС БАЛАНЮК
Дніпро - Зоря - 2:0 (90+2')

У кінцівці матчу новобранець збірної України зробив рахунок 2:0 і остаточно позбавив "Зорю" шансів на порятунок.

Дніпро - Зоря - 2:0. Відео голу Баланюка

Спорт 26 серпня, 20:57
Чемпіонат Україна 2016/2017. 6 тур. Дніпро - Зоря - 2:0 . Відео голу Дениса Баланюка на 2-й компенсованій арбітром хвилині після завершення основного часу другого тайму.

ЮРІЙ КОЛОМОЄЦЬ
Динамо-Ворскла - 0:2 (69')

Нападник "Ворскли" показав, що його перший гол чемпіонам був не випадковістю, і зробив рахунок 2:0, шокувавши глядачів на "Олімпійському".

Динамо - Ворскла - 0:2. Відео другого голу Коломойця

Спорт 27 серпня, 21:13
Чемпіонат України 2016/2017. 6 тур. Динамо - Ворскла - 0:2. Відео другого голу Юрія Коломойця на 69 хвилині матчу.