Чоловіча збірна України провалила гонку переслідування на Кубку Європи з біатлону

Віталій Кільчицький / Фото: sport-xl

Швидше за всіх серед українців до фінішу дістався Віталій Кільчицький.

Другий етап Кубка Європи з біатлону Ріднау завершився чоловічою гонкою переслідування.

Найкращим в українській збірній став Віталій Кільчицький.

На жаль, на жодному з рубежів Віталію не вдалося обійтися без промаху, на кожному він залишав по одній незакритій мішені. В результаті він прийшов до фінішу 18-м. Артем Тищенко дістався 20-м, Дмитро Русинів 29-м, Руслан Ткаленко 31-м, а Андрій Доценко 32-м.

Перемогу в гонці здобув представник Росії Антон Бабіков (0+0+1+1) 33:45.0, "срібло" у його співвітчизника Матвія Єлісєєва (1+0+2+2) +1:02.8, третє місце посів француз Флоран Клод (0+1+0+1) +1:11.8.

Нагадаємо, раніше Україна виграла "бронзу" в жіночій естафеті на Кубку світу з біатлону.