Чоловіча збірна України з біатлону провалила спринтерську гонку на Кубку світу в Поклюці

Підручний був найкращим серед українців / Фото: sport-xl

Найкращий результат українців - 43 місце.

Сьогодні, 17 грудня, в Поклюці відбулася спринтерська гонка з біатлону серед чоловіків в рамках третього етапу Кубка світу.

Перемогу в ній здобув німецький спортсмен Симон Шемпп - 23:02.5. Другим до фінішу прийшов нестаріючий норвежець Уле-Айнар Бьорндален (+15.2), "бронза" у російського біатлоніста Євгенія Баранічева (+25.1).

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, він прийшов до фінішу 43-м. Сергій Семенов закінчив гонку на 49-му місці, Володимир Семаков на 54-му, Олександр Жирний на 56-му, а Артем Прима на 77-му.

Зазначимо, що невдача у спринті негативно позначилася на позиціях нашої команди в Кубку націй. Збірна України пропустила вперед американців і тепер займає восьме місце, маючи рівні бали зі шведами.

Нагадаємо, раніше Україна фінішувала дев'ятою в чоловічій естафеті на Кубку світу з біатлону.