"Чорноморець" виграв останній матч на "Спартаку" (відео)

Леонардо приніс одеситам важливу перемогу© chernomorets.odessa.ua
Спорт 22 жовтня, 2011, 14:24 1922
Одесити виграли останній у сезоні матч на стадіоні "Спартак", а 19-го листопада прийматимуть "Карпати" на своїй домашній арені.

Одеський "Чорноморець" здобув третю перемогу у чемпіонаті України. У 14-му турі одесити обіграли "Олександрію" з рахунком 2:1.

Це був останній матч на стадіоні "Спартак". А вже 19-го листопада одесити повернуться на реконструйований стадіон "Чорноморець".

Що стосується звітної зустрічі, то у першому таймі команди грали майже без воріт. Гості , залишившись без травмованих та дискваліфікованих Давіда Таргамадзе, Андрія Гітченка та Андрія Запорожана, намагалися відсунути гру від своїх воріт, і довгий час їм це вдавалося.

А у другому таймі олександрійці втратили ще двох виконавців - травми отримали опорні півзахисники Любош Калоуда та Олексій Довгий.

Між тим, "Олександрія" відкрила рахунок у середині другого тайму. Руслан Зейналов ударом зі штрафного відправив м'яч у ворота Дмитра Безотосного. Щоправда, м'яч зрикошетив у сітку від голови Салхі.

Проте за за 4 хвилини господарі зрівняли рахунок. Леонардо продавив захисника і відправив м'яч у ворота, але воротар вибив м'яч в поле. Суддя не показав на центр, але одесити виграли боротьбу у штрафному майданчику суперника і Сергій Політило і з 14-ти метрів відправив м'яч у ворота.

А згодом вже Леонардо, який у відсутність Лучіана Бурдужана став головним голеадором одеситів, приніс "Чорноморцю" важливу перемогу. Цигирлаш навісив з правого флангу, а Леонардо в падінні головою відправив м'яч у дальній кут.

Гості з Кіровоградщини могли уникнути поразки, але на останній хвилині Павло Ксьонз з кількох метрів пробив у поперечину.

Одесити піднялися на 11-е місце в турнірній таблиці, а "Олександрія" залишилась у зоні вильоту.

Зазначимо, що 19-го листопада одесити повернуться на домашню арену "Чорноморець". Їх першим суперником на реконструйованій арені будуть "Карпати".