"Чорноморець" вирвав важливу перемогу над "Динамо" у Лізі Європи

Діденко забив переможний гол на 91-й хвилині

Переможний гол одесити забили на першій компенсованій хвилині.

Одеський "Чорноморець" здобув другу перемогу в груповому раунді Ліги Європи. Як і в першому турі, "моряки" обіграли загребське "Динамо" з рахунком 2:1.

Більше того, матч в Одесі пройшов за таким же сценарієм, як і гра в Загребі. Одесити пропустили у першому таймі, забивши два м'ячі у другому.

Щоправда, ця гра важко далася "морякам". Одесити пропустили контратаку гостей у середині першого тайму. Іво Пінту прострілив справа в центр і Бечирай ударом в дотик пробив Безотосного.

До кінця першого тайму господарі створили кілька моментів, але у "моряків" вже не першу гру "кульгає" реалізація.

З початку другого тайму одесити понеслися вперед, але моментів не було. І коли здавалося, що сьогодні "морякам" знову не пощастить, на допомогу прийшла грізна зброя "Чорноморця" - стандарти.

Обидва м'ячі одесити забили після кутових. На 78-й хвилині Бергер скинув м'яч на Антонова і той з метра не схибив. А на першій компенсованій хвилині на удар Фонтанелло зреагував воротар, але Діденко грудьми забив переможний гол.

В турнірній таблиці групи В одесити наздогнали ПСВ, але поступаються голландцям за додатковими показниками. Голландці сьогодні програли "Лудогорецю" з рахунком 0:2.

12 грудня "морякам" треба обіграти ПСВ у Ейндховені, щоб вийти у 1/16 фіналу.