"Чорноморець" вийшов у чвертьфінал Кубка України

"Чорноморець" - у чвертьфіналі / Фото: chernomorets.odessa.ua

"Моряки" з рахунком 4:0 розгромили дніпродзержинську "Сталь", яка грає у Другій лізі.

Одеський "Чорноморець" став першим чвертьфіналістом Кубка України з футболу. У 1/8 фіналу "моряки" з рахунком 4:0 розгромили дніпродзержинську "Сталь", яка грає у Другій лізі.

Одесити оформили комфортну перевагу вже у першому таймі. Двічі відзначився Ігор Цигирлаш і ще один гол забив аргентинець Пабло Фонтаньєло.

На початку другого тайму Леонардо де Матос забив четвертий м'яч у ворота Давидова.

Відзначу, що "Чорноморець" вперше з 2007 року вийшов у чвертьфінал Кубка України.

Кубок України. 1/8 фіналу

Дніпродзержинськ. Стадіон "Металург". 2500 глядачів
Головний арбітр: Костянтин Труханов (Харків)

СТАЛЬ Дніпродзержинськ (ІІ) - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - 0:4

Сталь: 1. Давидов, 16. Калиновський, 9. Ситник (15. Атаєв, 38), 23. Яременко, 3. Головко, 13. Савченко, 21. Притуляк, 37. Антон Савін (7. Шитов, 35), 20. Олександр Савін, 14. Гаранян (к), 10 Алієв

Чорноморець: 12. Безотосний, 2. П. Ковальчук, 29. Фонтаньєло, 77. Кутас, 3. Донець, 23. С. Ковальчук (35. Соляник, 71), 89. Політило (к), 27. К. Ковальчук, 42. Зубейко, 6. Леонардо Де Матос (7. Балашов, 69), 22. Цигирлаш (33. Слінкін, 42)

0:1 Ігор Цигирлаш, 11 (Леонардо зробив передачу в штрафний майданчик на Цигирлаша, який обійшов захисника і з гострого кута пробив у дальню "дев'ятку")

0:2 Ігор Цигирлаш, 32 (Цигирлаш вийшов один на один з воротарем, обіграв його і забив у порожні ворота)

0:3 Пабло Фонтаньєло, 35 (Аргентинець ударом зі штрафного з 20-ти метрів поцілив у ближню "дев'ятку")

0:4 Леонардо де Матос, 69 (Політило подав кутовий справа на дальню стійку і Леонардо пробив головою точно в ціль)

Попередження: Юрій Яременко, 34; Андрій Донець, 52; Павло Кутас, 61; Руслан Соляник, 80; Олексій Притуляк, 84

ФІФА назвала номінантів на "Золотий м'яч"