"Чорноморець" вирвав нічию у Маріуполі (відео)

Іллічівець - Чорноморець - 1:1© chernomorets.odessa.ua
Спорт 15 серпня, 2011, 09:40 1281
"Чорноморець" у другому матчі поспіль продемонстрував характер, вирвавши нічию під завісу зустрічі.

Одеський "Чорноморець" на останніх хвилинах матчу зумів видряпати нічию у маріупольського "Іллічівця". Гра завершилася з рахунком 1:1.

Перший тайм не був багатим на яскраві моменти. Господарі діяли більше активно, а гості діяли переважно від оборони. Відтак основні події були відкладені на другу половину зустрічі.

З початку другого тайму гості почали активніше діяти в атаці, що стало певним сюрпризом для "Іллічівця". До того ж, на 65-й хвилині господарі залишилися у меншості після вилучення Сергія Яворського, який примудрився отримати дві жовтих картки за 5 хвилин.

Однак, незважаючи на це, рахунок відкрили господарі. Падіння Дениса Кожанова після контакту з Андрієм Донцем у штрафному майданчику гостей призвело до призначення 11-метрового, який впевнено реалізував Костянтин Ярошенко.

Одесити великими силами перейшли на половину поля суперника. І на 84-й хвилині Олексій Полянський невдало підставив ногу під м'яч після прострілу Андрія Слінкіна. Богдан Шуст навіть не встиг зреагувати.

Згодом "Чорноморець" навіть міг вирвати перемогу. Сергій Політило потужно пробив зі штрафного, однак голкіпер "Іллічівця" відбив удар.

Одесити втретє за шість турів знаходять у собі сили відігратися у заключний відрізок матчу. Однак "моряки" ще не виграли жодного матчу після повернення в еліту.

У наступному турі "Чорноморець" прийматиме луцьку "Волинь". А на "Іллічівець" чекає нелегке випробування у вигляді виїзного матчу проти донецького "Шахтаря".