ЧС-2010. Англія - Алжир - 0:0. Післяматчеві коментарі

Джеймс, Райт-Філліпс і Руні© AFP
Спорт 19 червня, 2010, 18:33 1483 1
Додати до обраного
Незважаючи на невдачу у матчі з Алжиром, футболісти збірної Англії вневнені, що вони вирішать завдання виходу в плей-офф.

Збірна Англії знову розчарувала. У другому турі чемпіонату світу англійцям не вдалося обіграти збірну Алжиру. Після матчу гравці та тренери поділилися враженнями про гру.

Головний тренер збірної Англії Фабіо Капелло: "У наступному матчі я можу поміняти тактику і в будь-якому випадку постараюся що-небудь зробити з цим. Але можу вас запевнити, що гравців не потрібно буде спеціально налаштовувати на матч зі Словенією. Вони чудово розуміють, що потрібно зробити. У нас як і раніше залишилася ще одна гра, і будемо сподіватися, що після закінчення наступної зустрічі Англія буде більш щасливою. Я не знаю, чи вплинув на команду тиск зі сторони, або просто зараз не найкращий момент для гравців. Ми втрачали занадто багато м'ячів. Це не та збірна Англії, яку я знаю".

Головний тренер збірної Алжиру Рабах Саадан: "Я чекав від суперника більшого. Не знаю, що з ним сталося. Ми могли виграти, так само як і Англія. У обох команд були шанси. Це був той матч, де кожен робив усе, що міг. Шкода, що в підсумку трапилася безгольова нічия "

Форвард збірної Англії Джермейн Дефо: "Це невід'ємна частина футболу на такому рівні. Треба зрозуміти розлючених вболівальників, адже вони пройшли великий шлях, щоб підтримати збірну. Але важливо, щоб уболівальники продовжували вболівати за нас. Футболісти спустошені, тому що не змогли виграти. Ми хочемо вийти з групи для всіх: для наших сімей, уболівальників, тренера".

Півзахисник збірної Англії Гарет Баррі: "Я розумію вболівальників. Їм довелося проробити великий шлях, щоб дістатися сюди, і вони хочуть, щоб ми добивалися максимальних результатів. У даний момент наше бажання - вийти з групи. Фанати хочуть продовжити своє перебування в ПАР настільки, наскільки це можливо. У середу у матчі зі Словенією це буде для нас додатковою мотивацією. Ми постараємося зробити це для уболівальників. Так, я трохи розчарований результатами збірної, хоча і радий, що мені вдалося зіграти на ЧС. Ми сподівалися на більше. Але поки що все в наших руках. У середу нам потрібно показати хорошу гру і перемогти. Не думаю, що ми граємо з острахом. Команда впевнена в своїй грі. Можливо, в атаці у нас не все виходило".

Захисник збірної Англії Ешлі Коул: "Все могло закінчитися ще гірше. Забий алжирці гол, не знаю, чи вдалося б нам відігратися чи ні. А так, ми повинні забути про це непорозуміння як про поганий сон і готуватися до головного на даний момент матчу проти Словенії. В останній зустрічі групового турніру ми повинні показати, що приїхали в ПАР з серйозними намірами".

Капітан збірної Англії Стівен Джеррард: "Очевидно, що нам необхідно діяти краще. Після нічиєї з Алжиром ми не маємо права на помилку, тому в останній грі нас влаштує тільки перемога. Звичайно, такий настрій робить великий тиск на команду, але необхідно бути готовим до цього, адже ми граємо на найвищому рівні".

Захисник збірної Англії Джеймі Каррагер: "Чемпіонат світу важко складається для нас. Але й для інших збірних він не легкий. Ми завжди говорили, що тут не буває простих матчів. Але ми б'ємося. Особисто я ніколи не думав, що у нас вийде ось так запросто вийти з групи".

Голкіпер збірної Англії Девід Джеймс: "Те, що вийду в основі, дізнався за п'ять хвилин до того, як сів в автобус. Звичайна практика. Добре, що я відіграв повний матч і не пропустив. У захисті команда зіграла пристойно. Протягом кількох днів ми будемо старанно тренуватися і знову дізнаємося склад на матч зі Словенією за п'ять хвилин до посадки в автобус".

Читайте також:

Нідерланди перемогли Японію (відео)

Як у збірної США вкрали перемогу на чемпіонаті світу (відео)

США врятували очко у матчі зі Словенією (відео)

Чемпіонат світу з футболу: турнірні таблиці

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами "Спорт-Експрес" / Goal.com / Sky Sports / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 19 червня, 2010, 18:33 1483 1
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
Вибір редакції