ЧС-2010. Англія - США. Післяматчеві коментарі

Футболісти та тренери підтримали Роберта Гріна© AFP
Спорт 13 червня, 2010, 16:03 1822 1
Додати до обраного
Після матчу Англія - США футболісти і тренери обох команд підтримали голкіпера англійців Роберта Гріна, груба помилка якого призвела до пропущеного голу.

Після матчу першого туру чемпіонату світу між збірними Англії і США, який завершився сенсаційними 1:1, футболісти та тренери команд поділилися враженням про гру.

Головний тренер збірної Англії Фабіо Капелло: "У нас є час для ухвалення рішення про те, хто буде захищати ворота збірної в наступному матчі. Я обов'язково поговорю з Гріном, і тоді ми зрозуміємо, що робити далі. В останній товариській грі з Мексикою Роберт виглядав добре, так що я не шкодую про те, що віддав перевагу йому перед Девідом Джеймсом і Джо Хартом. Так, він припустився серйозної помилки у другому таймі, але ж він також і врятував нас після виходу один на один Алтідора. В цілому ж я вважаю, що ми провели гарний матч, створили чимало моментів. Результат же нас не влаштовує: ми грали сильніше за США".

Головний тренер збірної США Боб Бредлі: "Звичайно, у нашій першій грі на цьому турнірі були недоліки. Однак, в цілому, задоволений діями підопічних. Думаю, що забитий нами гол і здобута нічия додасть ще більше впевненості моїм підопічним у своїх силах. Гра видалася дуже важкою. Радий, що наш півзахист зміг гідно протистояти середній лінії англійців".

 

 

Капітан збірної Англії Стівен Джеррард: "Матч був непростим. На мій погляд, на старті головне - не програти. На жаль, ми пропустили вкрай прикрий гол і не зуміли перемогти. Ця невдача приголомшила нас, і якийсь час ми ніяк не могли прийти до тями. Не думаю, що варто звинувачувати Гріна: ви ж самі знаєте, що м'яч, яким ми тут граємо, - хитрий. Роберт сьогодні кілька разів рятував команду, так що ми всі стоїмо за нього".

Форвард збірної США Клайнт Демпсі: "Звичайно, гол вийшов незвичайним. Напевно, воротар міг би впоратися з ударом, але зараховуються будь-які голи, адже так? Ми ж сьогодні здобули очко, і це не так вже й погано. Тепер потрібно перемагати в двох наступних матчах".

Голкіпер збірної Англії Роберт Грін: "Мені немає ніяких виправдань, але таке життя. Я горю бажанням реабілітуватися за свою помилку і як і раніше представляти свою країну. Я вже не хлопчик, мені 30 років, я зможу впоратися з цим випробуванням і бути готовим до наступного матчу. Але якщо тренер вирішить, що я повинен сісти в запас, я прийму це як належне. За цю невдачу приймаю всю відповідальність на себе".

Голкіпер збірної США Тім Ховард: "Грін виручив англійців у парі по-справжньому непростих ситуацій, але одна помилка все це перекреслила. На жаль, на такому рівні подібне іноді трапляється. Я дуже співчуваю своєму колезі, але якщо ти воротар, ти повинен бути готовий до всіх випробувань".

Захисник збірної США Стів Черундоло: "Ми зуміли зрівняти рахунок. У цій зустрічі показали себе справжньою командою. Проявили бійцівський характер, билися на кожному клаптику поля".

Півзахисник збірної Англії Френк Лемпард: "Не важливо, який результат матчу - перемога, поразка чи нічия. Збірна Англія - єдиний колектив. Так що кожен футболіст повинен відповідати за підсумковий рахунок. Грін володіє таким характером, що неодмінно відійде від такого удару. Нічия, безумовно, незадовільний результат. Тепер нам необхідно вигравати два матчі. Ми зробимо все можливе, щоб досягти потрібного результату".

Читайте також:

Аргентина - Нігерія. Післяматчеві коментарі

Аргентина розпочала чемпіонат світу зі скромної перемоги (відео)

Календар чемпіонату світу-2010 з футболу

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами "Спорт-Експрес" / fifa.com / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 13 червня, 2010, 16:03 1822 1
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
Вибір редакції