ЧС-2010. Бразилія - КНДР. Післяматчеві коментарі

Чи Юн Нам забиває гол у ворота бразильців© AFP
Спорт 16 червня, 2010, 10:12 1360
Додати до обраного
Коментарі футболістів та тренерів збірних Бразилії і КНДР після їх очного матчу на чемпіонаті світу з футболу.

Після матчу Бразилія - КНДР бразильські футболісти та керманич Дунга відзначили прекрасну організацію гри у збірній Кореї. Корейці, незважаючи на поразку, задоволені грою з пентакампеонами і сподіваються на вихід з групи.

Головний тренер збірної Бразилії Карлос Дунга: "Перший матч - найважчий. Ми довго його чекали, але нам було важко, з кожною новою хвилиною, коли ми не могли забити, ставало все складніше. У цілому я задоволений грою команди, але хотілося більшого. Ми діяли швидше, створили більше моментів. Я планував побачити більше забитих голів. Також хочу відзначити, що ми занадто рано розслабилися, тому і пропустили. Такого не повинно повторитися надалі. Хоча пропущені м'ячі - частина футболу ".

Головний тренер збірної КНДР Кім Йон Хун: "Той факт, що мої футболісти зуміли забити гол такій приголомшливій команді, як Бразилія, змушує мене по-справжньому порадіти. Так, ми не виграли, проте отримали цінний досвід у зустрічі з найсильнішою збірною на планеті. І ми дуже хочемо одержати перемогу в останніх іграх групового етапу, щоб вийти в плей-офф. Протягом більшої частини матчу наша команда чітко витримувала тактичний план і добре оборонялася. Ми непогано фізично підготовлені, діяли щільно. Плюс завдали декілька небезпечних ударів по воротах суперника . Думаю, збірна КНДР грала відважно, з високою самовіддачею. Якби в нас було трохи удачі, результат міг бути позитивним".

Захисник збірної Бразилії Дуглас Майкон: "Напевно, немає на світі кращого відчуття, ніж після перемоги в грі світової першості. Коли ти наполегливо працюєш, приходить результат. Шанс виступити за збірну на чемпіонаті світу дається не кожен день. І я постараюся використовувати його на всі відсотків. Думаю, ми взяли хороший старт. Ми знали, що буде важка гра, справжня битва. У суперника дуже щільна оборона. Радий, що вдалося взяти три очки. Завжди важливо починати з перемоги. І в наступних матчах ми хочемо продовжити в тому ж руслі".

Нападаючий збірної Бразилії Робіньо: "Холодна погода була для нас набагато меншою проблемою, ніж те, як грав наш суперник. Практично всією командою вони розташувалися біля власних воріт. І нам довелося серйозно потрудитися. Це була перша зустріч на чемпіонаті, тому ми хвилювалися. Після забитого м'яча наші справи пішли краще. Звичайно, ми хотіли зіграти більш результативно. Але нічого страшного ... Головне, що взяли три очки. У другому матчі, сподіваюся, зіграємо краще".

Захисник збірної КНДР Чи Юн Нам: "Я дуже щасливий, що вдалося забити перший гол північнокорейський на нинішньому чемпіонаті. Бразилія - краща в світі команда і головний претендент на титул, - цитує футболіста офіційний сайт ФІФА. - У першому таймі ми грали здорово, надійно і уважно оборонялися, не дозволивши суперникові створити жодного шансу. На жаль, у другій половині зустрічі ми втратили концентрацію і допустили два промахи, які вирішили долю матчу ".

Півзахисник збірної Бразилії Елано: "Я вже вписав своє ім'я в історію чемпіонатів світу. Я присвятив забитий гол своїй сім'ї, своїм улюбленим дочкам. Цей матч був важливий для збірної Бразилії, і всі ми дуже раді перемозі, але вже у середу знову приступимо до тренувань. Вже через п'ять днів на нас знову чекає зустріч із серйозним суперником".

Півзахисник збірної Бразилії Кака: "Я задоволений своєю грою в першому матчі нашої збірної. Якщо взяти до уваги той факт, що мене протягом всього сезону мучили травми, то я дуже щасливий, що взагалі потрапив в ПАР. Ми задоволені результатом з КНДР. Суперник добре діяв і не давав нам нічого створити біля своїх воріт. Але після того як ми забили, стали з'являтися вільні зони і стало легше".

Читайте також:

Перший матч у "групі смерті" завершився внічию

ФІФА: збірна Аргентини забила гол не за правилам

Нова Зеландія і Словаччина здобули по історичному очку на чемпіонаті світу (відео)

Чемпіонат світу з футболу: турнірні таблиці

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами "Спорт-Експрес" / fifa.com /
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 16 червня, 2010, 10:12 1360
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції