ЧС-2010. Іспанія - Португалія - 1:0. Післяматчеві коментарі

Льоренте тисне руку Роналду© AFP
Спорт 30 червня, 2010, 11:40 2031 1
Додати до обраного
Коментарі футболістів та тренерів збірних Іспанії і Португалії після їх матчу на чемпіонаті світу.

Збірна Іспанії перемогла сусідську Португалію з рахунком 1:0 у 1/8 фіналу чемпіонату світу. Після матчу тренери та гравці команд поділились враженнями про гру.

Зазначимо, що гол Давіда Вільї у ворота Едуарду було забито з офсайду.

Головний тренер збірної Португалії Карлуш Кейруш: "Іспанія більше володіла м'ячем, і те, що у неї була ініціатива в грі, не стало сюрпризом. Результат справедливий, якщо врахувати те число можливостей, які створив противник. У нас теж було кілька моментів, але нам не вдалося їх реалізувати. Якби це вийшло, все могло скластися по-іншому. Ми можемо пишатися тим, що показали, тому що команда йшла в атаку і боролася до кінця. Футболісти задоволені своєю грою".

Головний тренер збірної Іспанії Вісенте Дель Боске: "Матч вийшов дуже напруженим. У другому таймі ми грали краще за суперника, в діях підопічних з'явилася думка. Ми контролювали хід зустрічі".

Голкіпер збірної Іспанії Ікер Касільяс: "Ми поступально, крок за кроком, рухаємося вперед. Сьогоднішній матч був дуже важким, але команда чудово проявила себе як у першому, так і в другому таймах. Португальці грали дуже жорстко і чіпко, але ми дотримувалися свого стилю гри, і це допомогло нам перемогти. Парагвай - дуже хороша команда, думаю, матч буде дуже непростим, можливо чимось схожим з останньою зустріччю в груповому турнірі проти Чилі. Шлях до наступного раунду буде не менш важким, ніж вихід в 1/4 фіналу".

Нападаючий збірної Португалії Угу Алмейда: "Ми грали добре, набагато краще, ніж на груповому етапі. Незважаючи на те що ми знали про силу іспанців, були впевнені, що переможемо. Ця поразка стала для нас повною несподіванкою. Упевнений, нам не вистачило зовсім трохи часу, щоб врятувати цю гру".

Півзахисник збірної Португалії Пепе: "Збірна Іспанії має в своєму розпорядженні гравців високого рівня. Команда чудово володіє м'ячем. Перша половина зустрічі пройшла у відносно рівній боротьбі, у нас було декілька можливостей вразити ворота іспанців, проте у вирішальні моменти нашим нападникам не вистачило майстерності та удачі. А ті, хто не забиває, не можуть розраховувати на перемогу. Ми програли і дуже засмучені цим фактом. Тепер у Іспанії є хороші шанси дійти до фіналу. Думаю, за престижний трофей наші сусіди будуть боротися з командами Бразилії чи Німеччини".

Півзахисник збірної Португалії Педру Мендеш: "Після гідної гри на груповому етапі ми підходили до цього матчу з упевненістю в своїх силах і надією на позитивний результат зустрічі. Після фінального свистка ніхто не приховував розчарування від гри, яка цілком могла скластися і на нашу користь. Чи справедливий буде результат? Кого це зараз хвилює?! Іспанці пройшли далі, а ми їдемо додому".

Капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду: "Я знаю, що я капітан, завжди сумлінно виконую свої обов'язки, але в той момент я був настільки засмучений, що не міг сказати навіть кілька простих фраз. Я не звинувачував головного тренера в поразці, я мав на увазі той факт, що він з'явиться на прес-конференції раніше за мене, тому і дасть вичерпний коментар з приводу гри. У мене не було ні сил, ні бажання пояснити журналістам, чому наша команда не змогла перемогти. Не думаю, що варто роздувати з цієї, нічого не вартої фрази, скандал. Не потрібно шукати прихований підтекст там, де його немає".

Захисник збірної Іспанії Херард Піке: "Радий перемозі Іспанії. Наша команда може контролювати хід будь-якої гри, що сьогодні і відбулося. Вихід на поле Фернандо Льоренте дав нам додаткову перевагу. Нам було потрібно лише використовувати її. Тепер настав час починати думати про матч з Парагваєм".

Воротар збірної Португалії Едуарду: "Думаю, всі бачили, що команда зробила все від себе залежне. І залишаємо ми цей чемпіонат з високо піднятою головою. Незважаючи ні на що, ми показали гарну гру і нам не соромно перед уболівальниками. Нам протистояла дуже сильна команда. І це вимагало від нас активних дій на всіх ділянках поля. Але ми не змогли як слід налаштувати комбінаційну гру і забити гол".

Форвард збірної Іспанії Давід Вілья: "Ми йдемо крок за кроком. У матчі з Португалією нам вдалося зробити великий крок уперед. Ми обіграли дуже важкого супротивника і тепер маємо велику впевненість у собі і своєму потенціалі. Забити переможний гол було чудово для мене. На полі я почував себе прекрасно".

Читайте також:

Кріштіану Роналду покарають за плювок а телеоператора

В Йоханнесбурзі викрадено Кубок світу з футболу

Плей-офф чемпіонату світу з футболу - календар матчів

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами "Спорт-Експрес" / fifa.com / marca.com / abola.pt / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 30 червня, 2010, 11:40 2031 1
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
Вибір редакції