ЧС-2010. Італія - Парагвай. Післяматчеві коментарі

Ліппі незадоволений результатом© daylife.com
Спорт 15 червня, 2010, 11:01 1507
Додати до обраного
Футболісти та тренери збірних Італії та Парагваю поділилися враженнями про свій перший матч на чемпіонаті світу.

Коментарі футболістів та тренерів збірних Італії та Парагваю після їх очного матчу на чемпіонаті світу з футболу. Нагадаємо, що гра завершилась в результативну нічию - 1:1

Голкіпер збірної Італії Джанлуїджі Буффон: "Сподіваюся, що відновлення займе два дні. Спочатку я думав, що надірвав м'яз спини. Але виявилося, що тільки лише посилив пошкодження мого сідничного нерва".

Півзахисник збірної Італії Даніеле Де Россі: "Ми грали добре, жорстко і зовсім мало давали грати парагвайцям. Моя помилка призвела до гола, тому кожен був злий. Я повинен був вибити м'яч, але не дотягнувся до нього. Я повністю беру провину на себе. Було важливо в другому таймі грати так само активно, і було відчуття, що цей шлях приведе нас до перемоги. Не думаю, що ми не змогли виграти через невірну тактики. Парагвайці були дуже агресивні в першому таймі, але поступово знижували активність. Нас підвело те, що ми не могли підібратися з м'ячем близько до карного майданчика. Це чемпіонат світу, тут не вибачають недоліків".

Головний тренер збірної Італії Марчелло Ліппі: "Я вкрай засмучений, що матч завершився внічию. Я впевнений, ми заслужили на перемогу. Парагвай реалізував свій перший момент в грі. В цілому ми провели непоганий матч, але треба було дотискати суперника. Необхідно покращувати гру в атаці. Після забитого м'яча наші суперники відійшли великими силами у оборону. Після цього вони нічого не змогли створити попереду".

Головний тренер збірної Італії Херардо Мартіно: "Ми приділили велику кількість часу персональним діям на полі, у кожного гравця була своя установка на гру. І в кінцевому підсумку можу сказати, що організованість відмінно проглядалася в наших діях на полі. Грати проти чемпіонів світу - це дійсно не найпростіше завдання, проте я вважаю, що ми з цим впоралися. Але ми покладали великі надії не тільки тому, що це матч з Італією, а тому, що для нас стартував чемпіонат світу. І не так важливо, з яким суперником".

Захисник збірної Парагваю Антолін Алькараз: "Виступати на Мундіалі - це щось невимовне, я не можу передати всіх своїх почуттів! А забитий гол примножує ці почуття в кілька разів! На жаль, у найвідповідальніший момент ми не змогли зберегти концентрацію і трохи розслабилися. Прикро, проте я все одно вважаю, що нічия з італійською збірної - дуже непоганий початок.

Захисник збірної Італії Джорджіо К'єлліні: "При всій повазі до Парагваю, я до сих пір не можу зрозуміти, як ми допустили те, що вони зуміли повести в цій грі. Після перерви ми виглядали краще. Я думаю, тактика 4-4-2 надала нам більше зібраності та збалансованості".

Захисник збірної Італії Доменіко Крішито: "Мені здається, ми виглядали непогано. Однозначно, наша команда повинна була перемагати, але тепер все вирішиться в двох зустрічах, що залишилися".

Захисник збірної Італії Фабіо Каннаваро: "Ми незадоволені результатом. Було непросто діяти проти парагвайської команди, що грала від оборони. У другому таймі ми почали грати ще впевненіше, але завжди непросто відіграватися. У другому та третьому матчах ми постараємося показати більш результативний футбол".

Форвард збірної Італії Альберто Джилардіно: "Усі ми повинні були зіграти краще, не тільки нападники. Ми збірна Італії, і ми заслужили на перемогу. Соромно, що ми не взяли три очки. До цієї гри ми готувалися протягом декількох тижнів. Думаю, ми грали дуже потужно, з бажанням, багато володіли м'ячем. У завершальній третині матчу потрібно було створювати більше моментів. Добре, що вдалося взяти одне очко завдяки голу Даніеле де Россі. Це очко багато варте".

Читайте також:

Беккенбауер звинуватив збірну Англії в деградації

Чемпіонат світу з футболу: турнірні таблиці

Японія скромно перемогла Камерун (відео)

Сербський футболіст встановив рекорд чемпіонатів світу

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами championat.ru / "Спорт-Експрес" / Football Italia / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 15 червня, 2010, 11:01 1507
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції