ЧС-2010. Кот-д'Івуар - Португалія. Післяматчеві коментарі

Роналду дивується, за що "гірчичник"© AFP
Спорт 16 червня, 2010, 10:07 1144
Додати до обраного
Коментарі футболістів і тренерів збірних Португалії і Кот-д'Івуару після їх очного матчу на чемпіонаті світу.

Коментарі футболістів і тренерів збірних Португалії і Кот-д'Івуару після їх очного матчу на чемпіонаті світу. Нагадаємо, що команди зіграли в нульову нічию.

Головний тренер збірної Кот-д'Івуару Свен-Йоран Ерікссон: "Португалія дуже сильна команда. Так що нічия непоганий варіант для нас. Ми не повністю задоволені підсумком, але нам протистояв сильний суперник. Ніхто не хотів поступатися в першій грі на турнірі. У португальців був хороший момент у першому таймі, коли Кріштіану Роналду потрапив в штангу".

Головний тренер збірної Португалії Карлуш Кейруш "Звісно, ми хотіли перемогти, але це була гра двох фаворитів, тому сьогодні не можна було добитися позитивного результату на класі. Кот-д'Івуар повністю віддав нам ініціативу, вважаючи за краще діяти на контратаках, ми ж по ходу всього матчу намагалися показувати творчий футбол. У другому таймі ми діяли швидше, активніше і більше володіли м'ячем, але грати проти команди, яка майже весь матч обороняється і чекає помилок суперника, - дуже важке завдання".

Капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду: "У першому таймі суперник боявся нас, і його зайва обережність не дозволила грати в більш розкріпачений і швидкий футбол. У другій половині зустрічі наша команда дуже сильно додала, але м'яч вперто не йшов у ворота. Ми показали хорошу гру і не виграли лише тому, що нам катастрофічно не щастило. Не думаю, що нічия ускладнила для Португалії завдання виходу з групи, потрібно дочекатися результату другого матчу дня".

Півзахисник збірної Португалії Деку: "Мені здається, переведення мене на правий фланг було помилкою. Чому я став грати на іншій позиції? Вам варто запитати про це у тренера. У центрі поля я відчував себе відмінно. Потім наставник попросив мене зіграти праворуч , хоча я ніколи там не діяв, а потім замінив мене. Я не засмучений через те, що на полі замість мене вийшов інший футболіст. Я думаю, з такою тактикою ми не зможемо вдало виступити на чемпіонаті світу".

Півзахисник збірної Португалії Паулу Феррейра: "Нам протистояла сильна команда, у складі якої грають чудові футболісти. Думаю, підсумок матчу цілком справедливий. Ми знаємо, наскільки важливо на старті турніру не програти, і команда зробила все від неї залежне, щоб зберегти позитивний результат. Сподіваюся, що Португалія вирішить задачу виходу з групи в матчі проти КНДР. Не хотілося б, щоб все вирішувалося в матчі з Бразилією".

Нападаючий збірної Кот-д'Івуару Дідьє Дрогба: "Я міг встигнути повноцінно підготуватися до цієї зустрічі. У нас було п'ять днів перед грою на це. Я був готовий з'явитися на полі з перших хвилин. Кожного разу, коли футболіст виходить на гру, він може отримати травму. Так що я не дуже турбувався з цього приводу. Знав, що нічого поганого не повинно трапитися, якщо я не буду падати на газон".

Півзахисник збірної Кот-д'Івуару Дідьє Зокора: "Перед грою мені сказали, що я буду грати центрального захисника проти однієї з найкращих команд у світі. Але я не знітився і не підкачав. Нічия в матчі з такою командою, як Португалія, - непоганий результат. Тепер ми будемо готуватися до поєдинку з Бразилією. Чи будемо ми грати з бразильцями в більш атакуючий футбол? Я думаю, нам слід грати компактніше, адже у Бразилії дуже класні гравці".

Читайте також:

Бразилія вистраждала перемогу над КНДР (відео)

ФІФА: збірна Аргентини забила гол не за правилам

Нова Зеландія і Словаччина здобули по історичному очку на чемпіонаті світу (відео)

Чемпіонат світу з футболу: турнірні таблиці

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами "Спорт-Експрес" / Goal.com / abola.pt / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 16 червня, 2010, 10:07 1144
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції