ЧС-2010. Нідерланди перемогли Данію (відео) Спорт 14 червня, 16:26
Збірна Нідерландів розпочала чемпіонат світу з перемоги над данцями з рахунком 2:0.

На чемпіонаті світу з футболу відбулась перша зустріч між європейськими країнами. У групі E боротьбу розпочали збірні Данії та Нідерландів. Гра завершилась з рахунком 2:0 на користь "помаранчевих".

Перший тайм пройшов за невеликої переваги голландців, а небезпечні моменти можна полічити на пальцях однієї руки.

На 10-й хвилині Куйт потужно пробив з-за меж карного майданчика, Соренсен не зумів зафіксувати м'яч у своїх руках, відбивши його перед собою, але ніхто з суперників не встиг зіграти на добиванні.

А на 37-й хвилині гостро відповіли данці. Бендтнер кинув в прорив Каленберга, який з лівого флангу увірвався до карного майданчика і завдавав небезпечно удару в ближній кут воріт. Стекеленбург в стрибку зумів перевести м'яч на кутовий.

А на початку другого тайму голландці відкрили рахунок. Точніше забили футболісти збірної Данії, але у власні ворота. Сімон Поульсен, перериваючи просту подачу де Йонга, головою зрізав м'яч у спину Аггеру і від того сфера влетіла в кут воріт.

На 52-й хвилині ван Персі, скориставшись помилкою захисника, вискочив на побачення з Соренсеном, але голкіпер своєчасно вийшов з воріт і нейтралізував загрозу.  А через сім хвилин нападник "Арсеналу" намагався відправити м'яч у ворота ударом з лінії карного майданчика. Однак знову вдало зіграв Соренсен.

Всі спроби данців створити щось небезпечне біля воріт Стекеленбурга завершувалися на підступах до карного майданчика.

А наприкінці матчу голландці забили другий гол. Еліа вийшов на побачення з Соренсеном, але м'яч після його удару від руки воротаря потрапив у штангу. Дірк Куйт був першим на добиванні і з близької відстані відправив м'яч у сітку.

Другий матч групи E відбудеться через кілька годин. Японія протистоятиме Камеруну.