ЧС-2010. ПАР - Мексика. Післяматчеві коментарі

ПАР - Мексика - 1:1© AFP
Спорт 11 червня, 2010, 22:49 1664 1
Додати до обраного
Післяматчеві коментарі учасників матчу-відкриття чемпіонату світу-2010 між збірними ПАР і Мексики

Післяматчеві коментарі учасників матчу-відкриття чемпіонату світу-2010 з футболу між збірними ПАР і Мексики. Нагадаємо, що гра завершилась з рахунком 1:1.

Карлос Алберту Паррейра, головний тренер збірної ПАР: "Ми легко могли виграти цей матч. Я оцінив дії своїх гравців. Але, врешті-решт, нічия - справедливий результат. Ми все ще в грі. Наша група дуже важка. Команда, яка набере чотири очки, пройде далі. У зустрічі з Уругваєм може трапитися що завгодно. Думаю, доля путівок у плей-офф вирішиться в останньому поєдинку з французами".

Хав'єр Агірре, головний тренер збірної Мексики: "Гол, який ми пропустили на початку другого тайму, сильно змінив перебіг матчу. Не скажу, що ми стали нервувати, але певне хвилювання було присутнє. Ми постаралися змінити нашу гру і зуміли зрівняти рахунок, але нам цього мало. Залишається тільки похвалити суперників".

Аарон Мокоена, капітан збірної ПАР: "Ми грали, як справжня команда. Не хочу вказувати пальцем на того, хто винен в пропущеному голі. У нас є ще два матчі, в яких можна взяти очки, і це радує. У поєдинку з мексиканцями перші 15 - 20 хвилин ми грали трохи сумбурно, але після перерви взяли себе в руки. Нам все одно, як завершиться матч між Францією і Уругваєм. Нас турбують тільки результати збірної ПАР. Все в наших руках. У матчах, що залишилися в групі, ми викладемося на сто відсотків".

Сіпве Тшабалала, півзахисник збірної ПАР: "Це чудовий гол, особливий для мене. Гол можна назвати своєрідним подарунком, тому що сьогодні я провів 50-й матч за збірну".

Тшабалала став найкращим гравцем матчу.

Ітумеленг Куне, голкіпер збірної ПАР: "Було відчуття, що цей матч був домашнім для Мексики. Сподіваюся, що надалі наші вболівальники будуть більш голосисті. Мексиканці робили дуже багато галасу. Перевагою нашої команди повинен бути 12-й гравець, вболівальники, які дудять у вувузели. Що стосується самого матчу, ми виклалися на всі сто відсотків, правда, в кінці ми втратили концентрацію".

Що ж стосується мексиканських футболістів, то вони пройшли через мікст-зону, не затримуючись.

Читайте також:

Чемпіонат світу з футболу: турнірні таблиці

"Король футболу" поставив на Бразилію і Іспанію

Жінкам заборонено ходити з оголеними грудьми на стадіон

Календар чемпіонату світу-2010 з футболу

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами "Спорт-Експрес" / Goal.com / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 11 червня, 2010, 22:49 1664 1
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
  • ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕЦ ЗОЛОТОЙ ТЕЛЕЦ 12 червня, 20:56 Згоден 0 Не згоден 0 МОЯ САМАЯ ЗАВЕТНАЯ МЕЧТА - ЧТО БЫ МЕНЯ ОТЕБАЛА ЦЕЛАЯ ФУТБОЛЬНАЯ КОМАНДА. НЕВАЖНО КАКАЯ, НО Я БУДУ СКАЗОЧНО РАД ЕСЛИ ТО БУДЕМ ПОБЕДИТЕЛЬ ЧЕМПИОНАТА МИРА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ОБЕЩАЮ СПЕРМУ БУДУ ГЛОТАТЬ У ВСЕХ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! відповісти цитувати Дякуємоспам
Вибір редакції