ЧС-2010. Парагвай впевнено переміг Словаччину (відео) Спорт 20 червня, 17:00
Парагвай з рахунком 2:0 переміг Словаччину і одноосібно очолив групу F.

Збірна Парагваю з рахунком 2:0 перемогла Словаччину у другому турі чемпіонату світу з футболу.

Перший тайм пройшов за територіальної переваги парагвайців. Вже на 4-й хвилині південноамериканці могли відкривати рахунок. Санта Круз, отримавши м'яч на лінії карного майданчика, завдав сильний удар у дев'ятку. Муха в красивому стрибку парирував удар парагвайця.

Однак на 27-й хвилині Муха був безсилий. Барріос, отримавши м'яч перед карним майданчиком, відпасував на Веру. А Енріке у дотик відправив снаряд у кут воріт Мухи.

На 39-й хвилині Муха знову врятував словаків від голу. Санта Круз вийшов один на один з Мухою і Ян відбив удар ногою.

Незважаючи на заміни у складі словаків, у другому таймі продовжили домінувати парагвайці.

А за 5 хвилин до кінця матчу всі питання про переможця гри зняв Крістіан Ріверос. Торрес виконав подачу у карний майданчик словаків, там виникла легка плутанина. М'яч відскочив до да Сілва, а той відкотив під удар Ріверосу. Півзахисник сильним ударом з лівої ноги поцілив у лівий кут.

В компенсований час створили свій єдиний гольовий момент. Віттек пальнув по воротах парагвайців з дальньої дистанції, м'яч летів під поперечину і Вільяр відвів загрозу в красивому стрибку.

Отже, Парагвай набрав чотири очки і у третьому турі зіграє з Новою Зеландією. Словаччина, маючи одне очко, у третьому турі зустрінеться з Італією.