ЧС-2010. Південна Корея впевнено перемогла Грецію (відео) Спорт 12 червня, 16:25
Південна Корея перемогла Грецію з рахунком 2:0. Корейські футболісти забили по голу в кожному з таймів.

Футболісти Південної Кореї
AFP
Корейські футболісти святкують перемогу
Другий ігровий день чемпіонату світу розпочався з матчу в групі В Південна Корея - Греція. Азіати перемогли еллінів з рахунком 2:0.

Більш технічні корейці з перших хвилин взяли ініціативу в свої руки і вже на 7-й хвилині повели у рахунку. Практично від кутового прапорця на лівому фланзі атаки Кі Сун Єнь виконав штрафний удар. Нікому з гравців грецької збірної не вдалося дістатися до м'яча і Лі Чун Су з близької відстані зльоту переправив м'яч в сітку воріт.

На 28-й хвилині Пак Чу Юн втік один на один з Цорвасом, але в ближньому бою не зумів переграти воротаря, який ногами зачепив м'яч, перевівши його на кутовий. Через дві хвилини міг забивати Єм Кі Хун, але і тут надійно зіграв Цорвас.

Однак на 53-й хвилині і Ціоліс був безсилим. Лідер азіатів Пак Чжи Сун увірвався в карний майданчик і спокійно переграв голкіпера.

На 64-й хвилині Пак Чу Юн, випередивши Цорваса, що необачно зіграв на виході, завдавав класного удару головою. М'яч пролетів у сантиметрах над поперечиною.

А що ж грецька атака. Виставивши трьох номінальних нападників, греки протягом години фактично нічого не створили біля воріт Чун Сун Рена. Лише з виходом на поле Дімітріоса Салпінгідіса біля воріт азіатів виникло кілька небезпечних моментів. На 70-й хвилині Дімітріос асистував Капетаносу, однак той схибив. А через хвилину на вістрі був сам Салпінгідіс, однак м'яч після його удару не досягнув мети.

Натомість ешелонована оборона імені Отто Рехагеля була безсилою проти швидких корейських футболістів.

Лише під завісу матчу греки створили кілька дуже небезпечних моментів. На 77-й хвилині після удару Гекаса захисник зіграв рукою. Однак відразу троє гравців перебували в офсайді ще до моменту удару. Через чотири хвилини той же Гекас сильно пробив метрів з 15-ти. Голкіпер в неймовірному стрибку перевів м'яч на кутовий.

За чотири хвилини до кінця матчу Лі Чун Єн намагався не сильно, але точно направити м'яч у кут воріт з лінії карного майданчика. Цорвас зумів зреагувати і перевів м'яч на кутовий.

2:0 - Корея очолила групу В. У іншому матчі квартету зустрінуться Аргентина та Нігерія.