ЧС-2010. Сербія - Гана. Післяматчеві коментарі

Антигерой матчу Здравко Кузмановіч© AFP
Спорт 14 червня, 2010, 12:54 1074
Додати до обраного
Післяматчеві коментарі футболістів та тренерів збірних Сербії та Гани (0:1).

Коментарі футболістів та тренерів збірних Сербії та Гани післяїх очного матчу у першому турі чемпіонату світу. Ганці перемогли сербів з рахунком 1:0. На 85-й хвилині пенальті за гру рукою Кузмановіча реалізував Асамоа Гьян.

Головний тренер збірної Гани Мілован Раєвац: "Ми раді, що африканська команда перемогла хорошу європейську збірну. Сподіваюся, вся Африка буде святкувати цей успіх, який став першим для нашого континенту. Це був складний матч, протистояння двох стилів гри. Поздоровляю своїх підопічних, які боролися до кінця. Це великий день в моїй кар'єрі, але мені одночасно і шкода Сербію. Після фінального свистка я бачив біль на обличчях сербів. Проте я повинен професійно робити свою роботу. Сподіваюся, що мої співвітчизники виграють два матчі, що залишилися, проти Німеччини та Австралії. Бажаю їм всього найкращого".

Головний тренер збірної Сербії Радомир Антіч: "Звичайно, це дуже погано - починати виступ на Мундіалі з поразки. Але будемо залишатися оптимістами. Пора починати підготовку до наступного матчу, в якому нам належить зіграти з фаворитами групи D - Німеччиною".

Півзахисник збірної Сербії Мілош Красіч: "Важка гра, жорстка. Гана - дуже хороша команда, але ми повинні були використовувати моменти, які були і в першому таймі, і в другому. Тоді все склалося б по-іншому. До того ж суддя за кожне порушення роздавав жовті картки. І в підсумку одна помилка все перекреслила".

Захисник збірної Сербії Браніслав Івановіч: "Гана з перших хвилин показала свою силу, матч вийшов дуже важким, і, на жаль, ми його програли. Тепер важливо зберегти єдність у команді і як слід підготуватися до наступної гри. Попереду ще два матчі, так що сумувати рано".

Півзахисник збірної Сербії Здравко Кузмановіч: "Сподіваюся, мої партнери пробачать мене. Я дуже засмучений. Ще не розмовляв з друзями, тільки думаю про це. Я не намагався спеціально зіграти в м'яч рукою, а намагався зіграти головою, але зробив помилку. Так, це моя помилка, і єдине, що можу тепер зробити, - це вибачитися. Ми заслуговували як мінімум на нічию, але через моє порушення не заробили жодного очка. На чемпіонаті світу важливий кожен бал. Збірна Сербії програла, і від цього мені ще важче".

Захисник збірної Сербії Неманья Відіч: "У нас були моменти для взяття воріт, але ми їх не використовували, за що і були покарані суперниками. Але нічого не залишається, окрім як перегорнути сторінку, думати про наступну зустріч і почати вчитися на своїх помилках. Що стосується вилучення Луковіча, у арбітра своя думка, у мене - своя, але я не буду її озвучувати".

Форвард збірної Гани Асамоа Гьян: "Я був абсолютно спокійний перед тим, як пробити пенальті. Це пояснюється впевненістю у своїх силах, адже я приїхав на Мундіаль у відмінній формі, яку набрав протягом вдалого для мене сезону в "Ренні". Ми знали, чого очікувати від Сербії. Дуже добре виконали всі тактичні установки, дочекавшись фатальної для суперників помилки".

Півзахисник збірної Сербії Данко Лазовіч: "На чемпіонаті світу не можна так марнотратно ставитися до гольових моментів. Якщо у тебе є два моменти, треба забивати хоча б один гол. Німці - явні фаворити в нашій зустрічі. Але нічого не поробиш, доведеться їх обігравати. У футболі у всіх бувають білі дні і чорні. У Мілоша Красіча сьогодні був чорний".

Читайте також:

Німеччина - Австралія. Післяматчеві коментарі

Після матчу Аргентина - Нігерія розстріляли двох уболівальників

Календар чемпіонату світу-2010 з футболу

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами "Спорт-Експрес" / fifa.com / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 14 червня, 2010, 12:54 1074
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції