ЧЄ з волейболу: перший раунд позаду

Спорт 10 вересня, 2007, 16:48 252
На чемпіонаті Європи з волейболу, що триває в Росії, визначилися всі команди, які потрапили до другого раунду змагань.

Голландія - Німеччина
Голландець Роберт Хорстінк намагається пробити блок німецької команди.
Господарі чемпіонату Європи з волейболу, команда Росії без поразок подолала перший раунд турніру. В останньому матчі групи В збірна Росії без проблем взяла гору над командою Польщі.

У стартовому сеті росіяни здобули перемогу з рахунком 25:22. В наступній партії вони дозволили суперникам збільшити свій доробок лише на один пункт – 25:23. В останній, а саме, третій партії поляки гідної боротьби не продемонстрували, дозволивши своїм візаві перемогти – 25:14.

Найкращим у складі росіян був Полтавський, який приніс своїй команді 12 очок.

У іншому матчі групи В Бельгія з рахунком 3:2 переграла Туреччину. До наступного етапу чемпіонату пробилися Росія, Бельгія та Польща.

У квартеті А Сербія переграла Грецію – 3:1. Перемогу над Німеччиною з рахунком 3:0 святкували Нідерланди, і цей успіх допоміг голландцям пройти до наступного кола турніру. Також до другого раунду чемпіонату Європи потрапили Німеччина та Сербія.

У групі С Іспанія впевнено взяла гору над Францією. З цього квартету, окрім вищезгаданих команд, до наступного етапу вийшла й Словаччина.

У групі D Болгарія не віддала жодної партії італійцям. Окрім цих збірних, до наступної стадії чемпіонату пройшла Фінляндія.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.