ЦСКА розгромив "Зеніт" у Пітері (відео)

Вагнер Лав і Ко познущались над пітерцями© fc-zenit.ru
Спорт 11 листопада, 2010, 10:20 2308
ЦСКА завдав лідеру чемпіонату і без п'яти хвилин чемпіону другої поразки у сезоні.

Московський ЦСКА з рахунком 3:1 розгромив пітерський "Зеніт" у перенесеному матчі 18-го туру російської Прем'єр-Ліги. Чемпіонство "біло-голубих" відкладається щонайменше до вихідних.

Армійці відкрили рахунок на 14-й хвилині. Вагнер Лав прийняв м'яч спиною до воріт за межами штрафного, розвернувся і смачно бабахнув у верхній кут.

На 34-й хвилині гравці ЦСКА подвоїли рахунок. Воротар "Зеніта" Жевнов віддавав пас своєму захиснику, причому саме туди, де стояли двоє армійців. Вагнер перехопив цю передачу, швидко віддав Марку Гонсалесу, і чилієць з меж штрафного не промахнувся.

На 52-й хвилині ЦСКА довів рахунок до розгромного. З центру поля Думбія втік від двох захисників "Зеніту", як від стовпів, і спокійно пробив повз Жевнова.

"Зеніт" влаштував справжній штурм воріт ЦСКА в компенсований час. На перший удар суперника Акінфєєв якимось дивом зреагував, але першим на підборі виявився Розіна і спокійно переправив м'яч у сітку воріт.

ЦСКА обійшов "Рубін" і вийшов на друге місце, яке дає армійцям пряму путівку у Лігу чемпіонів. Також армійці скоротили відстань від "Зеніта" до шести очок. До завершення чемпіонату залишилось три тури.

У турах, що залишились, "Зеніт" грає з "Ростовом" (дома), "Рубіном" (виїзд) і "Крилами Рад" (дома). Для чемпіонства підопічним Лучіано Спаллетті вистачить чотири очки - це при умові, якщо ЦСКА і Рубін виграють всі матчі.

ЦСКА грає з нальчицьким "Спартаком" (виїзд), московським "Спартаком" (дома) і "Амкаром" (виїзд). У армійців дуже важкий календар.

Нарешті, "Рубін" їде в Москву до "Динамо", приймає "Зеніт" і ще раз завітає в столицю на гру з "Локомотивом".