ЦСКА у феєричному матчі переміг "Спартак" у півфіналі Кубка Росії (відео)

Московське дербі вдалося на славу© championat.ru
Спорт 12 травня, 2011, 11:40 1678
ЦСКА і "Спартак" влаштували футбольний спектакль - шість м'ячів у основний час зустрічі і драматична серія пенальті.

У середу, 11 травня, визначились фіналісти Кубка Росії з футболу. ЦСКА у феєричному матчі обіграв "Спартак", а "Аланія" виявилась сильнішою за "Ростов".

Обидві півфінальних зустрічі завершились у серії пенальті. Однак якщо матч у Ростові не порадував глядачів забитими м'ячами, то московське дербі вдалося на славу - команди забили по три м'ячі, показавши прекрасний футбол.

Рахунок був відкритий лише на 42-й хвилині - форвард ЦСКА Томаш Нецид головою замкнув фланговий навіс Зорана Тошича. "Червоно-білі" відігралися ще до перерви. Комбаров в штрафному майданчику, здавалося, не дуже вдало потрапив по м'ячу. Але той, відскочивши від газону, ефектно залетів у дальню "дев'ятку".

На 61-й хвилині вже "Спартак" вийшов вперед. Комбаров цього разу виступив у ролі асистента, а забив Арі. Армійці відповіли точним ударом Сейду Думбія після подачі корнера. Минуло ще п'ять хвилин, і рахунок знову змінився на користь "червоно-білих" - Ібсон засмутив Ігоря Акінфєєва в ближньому бою. Перший удар бразильця воротар парирував, але Ібсон, лежачи, проштовхнув м'яч у сітку

Рятівником ЦСКА став Вагнер Лав. Зігравши "в стінку" з Секу Олісе, бразилець забив свій перший гол у сезоні і перевів матч в овертайм. У додаткові півгодини команди були обережними, довівши справу до серії пенальті.

Спартаківці Емін Махмудов, Ейден Макгіді, Арі, Артем Дзюба, а також армійці Томаш Нецид, Вагнер Лав, Кейсуке Хонда, Василь Березуцький та Сергій Ігнашевич не промахнулися з "точки". Невдахою виявився Комбаров - Акінфєєв парирував його цілком пристойний удар.

Отже, у фіналі 22 травня, що відбудеться у Ярославлі, зустрінуться ЦСКА і "Аланія". Представник першого дивізіону вже отримав путівку у Лігу Європи, оскільки ЦСКА гратиме у Лізі чемпіонів.

Кубок Росії. 1/2 фіналу

Москва. Стадіон "Лужники"
Головний арбітр: Ігор Єгоров (Нижній Новгород)

СПАРТАК - ЦСКА - 3:3. серія пенальті 4:5

Спартак: Дикань, К. Комбаров, Сухы, Пареха, Макєєв (Кудряшов, 82), Каріока (Махмудов, 24), Ібсон, Макгіді, Алекс (Арі, 52), Д. Комбаров, Дзюба

ЦСКА: Акінфєєв, Набабкін, В. Березуцький, Ігнашевич, О. Березуцький, Мамаєв (Хонда, 46), Алдонін, Тошич (Секу, 66), Дзагоєв (Вагнер Лав, 64), Думбія, Нецид

0:1 Томаш Нецид, 43
1:1 Дмитро Комбаров, 45
2:1 Арі, 62
2:2 Сейду Думбія, 72
3:2 Ібсон, 75
3:3 Вагнер Лав, 82

Серія пенальті: Махмудов – 1:0, Нецид – 1:1, Макгіді – 2:1, Вагнер Лав – 2:2, Д. Комбаров – 2:2 (Акінфєєв), Хонда – 2:3, Арі – 3:3, В. Березуцький – 3:4, Дзюба – 4:4, Ігнашевич – 4:5

Попередження: Махмудов, 36, Алекс, 45, Макгіді, 59, Сухі, 110 – Думбія, 9, Хонда, 70, Ігнашевич, 89

Ростов-на-Дону. Стадіон "Олімп-2"
Головний арбітр: Сергій Карасьов (Москва)

РОСТОВ - АЛАНІЯ - 0:0. серія пенальті 5:6

Ростов: Коченков, Хагуш, Окоронкво, Салата, Буссаіді, Калачьов (Блатняк, 46), Янков (Ребко, 107), Гацкан, О. Іванов (Кириченко, 77), М. Григор'єв, Адамов

Аланія: Хоміч, Дудієв, Грачьов, Булгару, А. Григор'єв, Хубулов (Гогічаєв, 59; Дж. Базаєв, 118), Р. Гіголаєв, Г. Габулов, Бікмаєв, Бураєв (Вандіньо, 56), Неко

Серія пенальті: Базаєв – 0:1, Кириченко – 1:1, Габулов – 1:2, Ребко – 2:2, Бікмаєв – 2:3, М. Григор'єв – 3:3, Неко – 3:4, Блатняк – 4:4, Вандіньо – 4:5, Адамов – 5:5, А. Григор'єв – 5:6, Буссаіді – 5:6 (Хоміч)

Попередження: Калачьов, 10, Адамов, 68 – Хубулов, 45, Габулов, 75, Вандіньо, 85, Гіголаєв, 115

"Барселона" - 21-разовий чемпіон Іспанії (відео)

"Шахтар" і "Динамо" вийшли у фінал Кубка України (відео)