ЦСКА з боєм пробився у 1/8 фіналу Ліги Європи (відео)

Армійці у 1/16 фіналу© uefa.com
Спорт 23 лютого, 2011, 12:06 2597
Російський ЦСКА став першим учасником 1/8 фіналу Ліги Європи. Москвичі здолали опір грецького ПАОКа.

Московський ЦСКА у напруженому поєдинку добився нічиєї з грецьким ПАОКом, яка забезпечила їм вихід до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Матч активніше розпочали гості, які після стартової десятихвилинки вже мали забивати двічі. Спочатку можливість відзначитися втратив Владимир Івич. М'яч після його виходу віч-на-віч із Ігорем Акінфєєвим пройшов поряд зі стійкою. У наступній атаці схибив вже Дімітріос Салпінгідіс.

Господарі прийшли до тями ближче до середини першого тайму, відповівши на зухвалі випади ПАОКа двома атаками, організованими з правого флангу Зораном Тошичем. Обидва рази сербський півзахисник асистував бразильцю Вагнеру Лаву, але форвард армійців переграти воротаря греків не зумів.

Ключовим у матчі міг стати епізод на 59-й хвилині, коли Салпінгідіс у боротьбі за м'яч зіткнувся з Акінфєєвим та травмував капітана ЦСКА, який провів на полі деякий час і попросив заміну. А ось Сергій Чепчугов не витримав напруги від раптової появи на полі. Голкіпер невдало вибив м'яч після пасу назад Василя Березуцького, влучивши у Златана Муслімовіча - 0:1.

І все ж ЦСКА знайшов у собі сили зрівняти рахунок і здобути путівку в наступний раунд. На 79-й хвилині Тошич, який цього вечора був найкориснішим гравцем у господарів, увірвався в штрафну зону ПАОКа, де був збитий воротарем Даріо Крешичем. Виконати пенальті взявся Вагнер Лав, але голкіпер вгадав напрям удару бразильця. На щастя для москвичів, першим на добиванні був захисник армійців Сергій Ігнашевич - 1:1.

Нічийний рахунок забезпечив ЦСКА вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи, де росіяни зустрінуться з переможцем пари "Севілья" - "Порту".