Данія здобула вольову перемогу над Камеруном (відео) Спорт 19 червня, 23:43
Ніклас Бендтнер і Денніс Роммедаль забезпечили збірній Данії перемогу над Камеруном.

Збірна Данії перемогла команду Камеруну у другому турі чемпіонату світу з футболу. Гра завершилась з рахунком 2:1.

Лідер збірної Камеруну Самуель Ето'О відкрив рахунок на 10-й хвилині. Захисник данців Поульсен допустив жахливу помилку біля своїх воріт, подарувавши м'яч Вебо, який здорово відпасував на Ето'О. Капітан камерунців з вигідної позиції сильним ударом направив м'яч повз Соренсена.

Європейці відігралися ще у першому таймі. К'яєр виконав довгий пас через все поле, знайшовши Роммедаля на правому фланзі. Півзахисник просунувся вперед і прострілив вздовж воротарського майданчика і Ніклас Бендтнер ногою в падінні замкнув передачу партнера.

А на 61-й хвилині вже Бендтнер виступив асистентом. Форвард відпасував на правий фланг на Роммедаля, який, як на тренуванні, обіграв Макуна, просунувся в карний майданчик і з лівої ноги поклав м'яч у дальній кут воріт Сулейману.

2:1 - Данія набирає три очки і у матчі з Японією визначить володаря другої путівки у 1/8 фіналу. Камерун став першою командою, яка втратила теоретичні шанси на вихід у плей-офф. У третьому турі Камерун зіграє з Нідерландами, які стали першою командою, яка вийшла у плей-офф.