Данії зараховано поразку

Спорт 8 червня, 2007, 14:52 264
УЄФА винесла свій вердикт щодо відбіркового матчу Євро-2008 у Данії, який був зупинений за рішенням арбітра.

Контрольно-дисциплінарна комісія УЄФА обговорила в п'ятницю події, що відбулися на стадіоні "Паркен" у Копенгагені під час матчу групи F Данія - Швеція.

Німецький рефері Херберт Фандель перервав зустріч за декілька хвилин до кінця доданого часу за рахунку 3:3. За мить до цього він показав червону картку гравцю збірної Данії Крістіану Поульсену і призначив пенальті у ворота данців, після чого на поле вибіг уболівальник і спробував ударити рефері в обличчя.

УЄФА присудив збірній Швеції технічну перемогу (3:0) і оштрафував Данську футбольну асоціацію (ДФА) на 100 тисяч швейцарських франків (61 тисяча євро). Крім того, найближчі чотири домашні матчі кваліфікації Євро-2008 збірна Данії проведе на відстані не ближче 250 кілометрів від Копенгагена. Це поєдинки з Ліхтенштейном (12 вересня), Іспанією (13 жовтня), Латвією (17 жовтня) і Ісландією (21 листопаду). Зустріч з командою Ліхтенштейну пройде эа порожніх трибун.

ДФА може подати апеляцію протягом трьох днів з моменту отримання письмового сповіщення від УЕФА.

Данський півзахисник Поульсен дискваліфікований на три офіційні матчі збірної. В середу він не брав участі у виїзній грі з командою Латвії (2:0) і пропустить поєдинки з Швецією на виїзді (8 вересня) і з Ліхтенштейном вдома.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами rbc.ru / К.К.