Данські клуби дружньо вийшли у плей-офф Ліги чемпіонів (відео)

Футболісти "Оденсе" здобули фантастичну перемогу© ob.dk
Спорт 3 серпня, 2011, 10:12 1441 1
"Копенгаген" і "Оденсе" вийшли у вирішальний плей-офф раунд кваліфікації до Ліги чемпіонів.

Чемпіон Данії "Копенгаген" і віце-чемпіон країни "Оденсе" вийшли у вирішальний плей-офф раунд кваліфікації до Ліги чемпіонів.

І якшо "Копенгаген" підтвердив реноме фаворита, двічі обігравши ірландський "Шемрок Роверс", то "Оденсе" створив сенсацію вибивши зі змагань завсідника Ліги чемпіонів грецький "Панатінаїкос".

Оскільки гра в Оденсе закінчилася з рахунком 1:1, то данців не влаштовувала нульова нічия в Афінах. І на 12-й хвилині Андреас Йоханссон вивів гостей уперед.

Однак греки ще у першому таймі відновили рівновагу - м'яч на 35-й хвилині забив Жан-Ален Бумсонг. А на початку другого тайму Хосе Верду Ніколас вивів господарів уперед.

Проте гості не здалися на милість супернику і на 58-й хвилині зусиллями Еспена Руда вийшли вперед за сумою двох матчів.

Під завісу зустрічі греки пішли в атаку великими силами і піймалися на контратаці, яку завершив результативним ударом Башкім Кадрії. А за дві хвилини до кінця основного часу матчу Ганс Генрік Андреасен забив четвертий м'яч у ворота Александроса Цорваса.

На 5-й компенсованій хвилині до другого тайму Антоніс Петропулос відіграв один м'яч, встановивши остаточний рахунок матчу - 3:4.

"Панатінаїкос" разом з "Шемрок Роверс" відправляється у Лігу Європи.

А "Оденсе" попереду чекає важке випробування, адже серед можливих суперників по вирішальному кваліфікаційному раунду є англійський "Арсенал", німецька "Баварія", іспанський "Вільярреал", португальська "Бенфіка" та французький "Олімпік" (Ліон).

"Копенгаген" же отримає значно легшого суперника, оскільки у кваліфікації "Шлях чемпіонів" немає команд з топ-5 європейського футболу.

Відзначу, що данські клуби вже гарантували собі участь у груповому турнірі - якщо не Ліги чемпіонів, то Ліги Європи.