Дель П'єро повторив 50-річний рекорд "Ювентуса"

Сандро Дель П'єро© AFP
Спорт 18 жовтня, 2010, 14:16 2370 1
Легендарний нападник "Ювентуса" Алессандро Дель П'єро повторив клубний рекорд результативності, встановлений 50 років тому.

Капітан і жива легенда італійського "Ювентуса" Алессандро Дель П'єро повторив клубний рекорд результативності, встановлений 50 років тому. 17 жовтня Дель П'єро забив свій 178-й гол за "Стару синьйору" у чемпіонатах Італії та повторив досягнення Джампаоло Боніпетрі, який грав у туринської команді в 1946-1961 роках.

Дель П'єро забив 178-й гол у домашньому матчі з "Лечче" у 7-му турі Серії А. Нападник вийшов на заміну на 77-й хвилині і через п'ять хвилин поставив крапку у матчі - 4:0.

Цікаво, що рекорд результативності "Ювентуса" у всіх турнірах також довгий час належав Боніпетрі, який забив 182 голи. Це досягнення Дель П'єро поліпшив ще чотири роки тому - у 2006-му.

Також Дель П'ро побив рекорд Боніпетрі за кількістю матчів за "Ювентус".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами gazzetta.it / А.Р.