Дель П'єро зупинив "Мілан" і встановив новий рекорд "Ювентуса" (відео)

Алессандро Дель П'єро став найкращим бомбардиром "Ювентуса" у чемпіонаті Італії.

Нападник "Ювентуса" Алессандро Дель П'єро забив свій 179 гол за "Стару Синьйору" у Серії А, ставши найкращим бомбардиром "Ювентуса" у чемпіонаті Італії.

Символічно, що рекордний м'яч влетів у ворота "Мілана", принципового суперника "Юве" в Серії А. Гра на "Сан-Сіро" завершилась з рахунком 2:1 на користь "Ювентуса".

У середині першого тайму Фабіо Квальярелла ударом головою відкрив рахунок, скориставшись передачею Паоло Де Чельє. Цей гол став четвертим для нападника "Наполі", котрий виступає за "Юве" на правах оренди. За 25 хвилин до завершення гри Алессандро Дель П'єро після передачі Мохамеда Сіссоко поцілив у кут, забивши рекордний 179-й м'яч за клуб у Серії А.

Златан Ібрагімович на 82-й хвилині скоротив відставання до мінімуму, але на більше міланців не вистачило.

У турнірній таблиці "Мілан" опустився на третю сходинку, а "Ювентус" піднявся на 4-те місце.