Димо привіз з Канн перемогу

Спорт 12 червня, 2007, 13:47 244
Змаганнями в Каннах стартувала серія традиційних турнірів з плавання "Маре Нострум".

Маре Нострум
Фото - marenostrumswim.com
Цього року серія "Маре Нострум" складається з трьох етапів. Спочатку провідні плавці світу виступали в Каннах, де зі всієї нашої команди перемоги зміг добитися лише Валерій Димо. Він виграв фінальний заплив на 50 метрів брасом. Результат Димо - 28.08 сек.

Олег Лісогор на своїй коронній дистанції в попередніх запливах показав лише 10-й результат, а потім задовольнявся перемогою у фіналі "В" - 28.39 сек.

У фінальному запливі на 100 метрів брасом Валерій Димо зайняв 2-е місце (1:01.15 хв.), а Олег Лісогор фінішував з 5-м результатом (1:02.81 хв.).

На стометрівці у жінок Ганна Хлістунова показала 5-й результат (1:10.02 хв.), на дистанції 50 метрів брасом Хлістунова була 6-й (32.66 сек). А

Андрій Сердінов зайняв 4-е місце в запливі на 100 метрів батерфляєм. Результат Сердінова – 53.83 сек. На дистанції 50 метрів батерфляєм Сергій Бреус показав результат 24.61 секунди і зайняв 5-е місце.

Ірина Амшенникова в плаванні на спині зайняла 3-е місце на стометрівці (1:01.90 хв.), 4-е місце на дистанції 200 метрів, і 6-е місце на 50-метрівці.

13 і 14 червня другий етап серії "Маре Нострум" пройде в Барселоні. Потім учасники турніру переїдуть до Монако.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.