Динамівці не змогли забити датському клубу жодного гола

Спорт 13 лютого, 2009, 10:07 1214
Нульовою нічиєю закінчився передостанній спаринг київського "Динамо" в Іспанії.

Матч з датським "Есб'єргом" був черговим спарингом в плановій підготовці "Динамо" до майбутнього протистояння з іспанською "Валенсією" в рамках 1/16 фіналу Кубка УЄФА. Втім, більшість з основних гравців команди не приймали участь у матчі, у зв'язку з чим тренерський штаб отримав можливість в черговий раз подивитися на резервістів.

Як повідомляє прес-служба київського клубу, матч з "Есб'єргом" вийшов досить напруженим. Данці з перших же хвилин постаралися притиснути динамівців до своїх воріт.

Поступово нашій команді вдалося вирівняти гру, але, за винятком декількох ударів з дальньої дистанції, тривалий час не вдавалося по-справжньому потривожити голкіпера "Есб'єрга".

Лише під кінець першого тайму суперники почали створювати небезпечні моменти. Спочатку, після подачі з кутового, Сабліч з декількох метрів пробив вищ воріт. Незабаром Данці відповіли: Самі вискочив з-поза спин захисників і з меж воротарської завдавав удару головою – Богуш блискуче зреагував на удар і не дав м'ячу залетіти у сітку воріт.

У другій половині матчу моментів було ще менше. Одного разу Алієв вистрілив зі штрафного метрів з 35 – воротар впорався з цим ударом. В останні хвилини данці додали, створили кілька небезпечних моментів біля воріт Рибки, але безрезультатно. Таким чином, нічия 0:0 – цілком закономірний результат поєдинку.

"Динамо" – "Есб'єрг" – 0:0

Склад "Динамо": Богуш (Рибка, 46), Сабліч, Асатіані, Допілка, Корреа (Зозуля, 46), Алієв, Гусєв, Чернат, Морозюк, Кравець (Ярмоленко, 46), Діого Рінкон.

Гільєрме не допоможе "Динамо" в матчах з "Валенсією"